Kolejna afera w rodzinie Martyniuków! To nie koniec problemów.


10 miesięcy temu
Kolejna afera w rodzinie Martyniuków! To nie koniec problemów.
FB Udostępnij na Facebooku
Rodzinny spór Martyniuków wydawał się być już rozwiązany. W sprawę zaangażował się nawet Zenek Martyniuk, który przeprowadził z synem męską rozmowę, gdy ten ogłosił, że wniesie sprawę o rozwód. Miało to rozwiązań w końcu konflikt. Tak się jednak nie stało.
 
Po rozmowie z ojcem Daniel Martyniuk na swoim profilu ogłosił, że wycofuje się z rozwodu. Decyzja z pewnością została podjęta z myślą o maleńkiej Laurze, która potrzebuje obojga rodziców. Teraz jednak okazuje się, że nie ma szans na utrzymanie małżeństwa. Pozew o rozwód ma złożyć żona Daniela-Ewelina.

 

Nie ulega wątpliwości, że ma ku temu powody. Nie raz dało się usłyszeć o tym jak Daniel Martyniuk traktuje swoją żonę. Często w sieci negatywnie się o niej wypowiadał, obrażając jej pochodzenie i rodziców. 
Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! - słyszeliśmy w nagraniu. 
 

Zenek Martyniuk zrozumiał powagę sytuacji. Wie jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywają rodzice, dlatego w trosce o wnuczkę próbował pogodzić młodych: 
 
Rodzina musi się trzymać razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację –
mówił w rozmowie z 
Faktem. 
 

 
 

Z tej szansy jednak nie chce korzystać jego synowa Ewelina.Kobieta ma dość tej napiętej sytuacji. Nic dziwnego, że jako młoda kobieta zasługuje na szczęście w życiu. 
 
Ewelina w końcu powiedziała dość i jak dowiedzieliśmy się w sądzie w Koninie, miesiąc temu złożyła tam papiery rozwodowe. (…) Domaga się orzeczenia o winie męża oraz alimentów dla córki- czytamy w Super Expressie 
 
 
 
Źródło: jastrząbpost.pl
Udostępnij na Facebooku