Kobieta zgłosiła zaginięcie swojego dziecka. W jej torebce znaleziono fragmenty jego ciała!

Małgorzata
2 tygodni temu
Kobieta zgłosiła zaginięcie swojego dziecka. W jej torebce znaleziono fragmenty jego ciała!
FB Udostępnij na Facebooku
Okazuje się, że osoba, która powinna być dla dziecka oparciem może być prawdziwym potworem. Kobieta zgłosiła na policji zaginięcie swojego synka, a tak naprawdę sama odebrała mu życie!

Okropny napad i porwanie!

Nakira Griner ma 24 lata i pochodzi z New Jersey. Kobieta sprawia wrażenie miłej i uczuciowej. Jednak jej prawdziwe oblicze jest okropne! Kobieta w brutalny sposób odebrała życie swojemu dziecku! Po wszystkim poćwiartowała jego ciało i spaliła. Potem załamana poszła na najbliższy komisariat policji i wyznała, że podczas spaceru została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Została pobita i straciła przytomność. Gdy się ocknęła to dostrzegła, że w wózku nie ma jej malenkiego synka, Daniela

 

Zeznania wzbudziły podejrzliwość policjantów. 

Kobieta podczas składania zeznań wyglądała na przejętą całą sytuacją. Jednak przesłuchujący ją policjanci dopatrzyli się pewnych nieścisłości, które ich zastanowiły. Najbardziej podejrzane wydało im się to, że 24-latka nie potrafiła opisać wyglądu mężczyzny, który ją zaatakował. To właśnie wtedy funkcjonariusze wpadli na pomysł, aby przebadać kobietę wykrywaczem kłamstw. Po tym badaniu byli już pewni, że matka zaginionego chłopca kłamie im prosto w oczy. 

Straszne odkrycie!

Gdy policja dotarła do domu 24-latki, aby przeszukać miejsce, w którym razem z synkiem mieszkała dokonali tam strasznego odkrycia! W torebce Griner znaleźli części ciała Daniela. Kobieta, której nawet nie powinno się nazywać matką ukryła je w przydomowej szopie! Nakira Griner została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia, znieważenie zwłok i składanie fałszywych zeznań

24-latka nie wykazała ani odrobiny żalu, gdy stawiano jej zarzuty. Zachowywała się tak, jakby to wszystko jej nie dotyczyło i jakby nic złego się nie stało. 

Jak matka może zrobić coś tak okropnego własnemu dziecku?!źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku