Kobieta zamówiła tort dla dziecka na urodziny. Gdy otworzyła pudełko znalazła w nim tajemniczy list.

Małgorzata
ponad rok temu
Kobieta zamówiła tort dla dziecka na urodziny. Gdy otworzyła pudełko znalazła w nim tajemniczy list.
FB Udostępnij na Facebooku
Holly Grimet zamówiła tort na urodziny swojego dziecka. Gdy otworzyła pudełko, w którym się znajdował natrafiła w nim na tajemniczy list. Była bardzo wzruszona i przejęta po jego przeczytaniu!

Przyjęcie urodzinowe córki. 

Holly Grimet pochodzi z Teksasu i jest mamą dwójki dzieci. W wywiadzie przeprowadzonym przez dziennikarza Fox News wyznała, ze była bardzo wzruszona i przejęta, gdy okazało się, że nieznajoma zapłaciła za tort urodzinowy jej córki. Ponadto kobieta poprosiła pracowników cukierni o włożenie listu od niej do pudełka z urodzinowym ciastem. Holly nagłośniła swoją historię umieszczając post na swoim Facebooku. Zaczęła od tego, ze niedawno odwiedziła supermarket Kroger w Alvin, gdzie zamówiła tort i babeczki. 


Zarówno tort, jak i babeczki miały być częścią poczęstunku na przyjęciu urodzinowym córki Holly. Gdy chciała zapłacić usłyszała od pracowników cukierni, że jej zamówienie zostało w pełni opłacone przez... nieznajomą kobietę! Ponadto poprosiła ona, aby do słodkości dołączyć list od niej

 

Przejmujący list od nieznajomej!

Holly po otwarciu pudełka, w którym był tort i babeczki przeżyła szok. Obok nich leżał list od nieznajomej. Gdy otworzyła kopertę i zapoznała się z jej zawartością popłakała się. 

"Mój syn Nehemiasz miałby dziś osiem lat. Chcę pamiętać o moim dziecku, czyniąc dobro innym. Mam nadzieję, że spodoba ci się ciasto zrobione dla Twojego dziecka i mam nadzieję, że Twój dzień będzie wyjątkowy. Przytul dzisiaj dziecko trochę mocniej, obserwuj, jak się bawi, bądź cierpliwy. Pocałuj ich słodką, małą dłoń i powiedz jak bardzo je kochasz. Nasze dzieci to takie wyjątkowe prezenty. Mam nadzieję, że Twój dzień jest piękny. Wiele miłości ode mnie i mojego anioła w niebie dla twojej rodziny."

 

Treść listu była tym bardziej wzruszająca dla Holly, ponieważ jej córka obchodziła właśnie 8. urodziny. Wiadomość od nieznajomej uświadomiła jej, jak ogromne ma szczęście. 

Holly Grimet ma nadzieję, że jej post na Facebooku dotrze do nieznajomej, która opłaciła jej zakup w cukierni i pomoże jej spotkać się z kobietą. Chciałaby jej podziękować i przytulić. Ponadto Grimet wyznała dziennikarzom, że zapłaciła za tort innego dziecka w Alvin


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, breitbart.com, edziecko.pl
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku