Kobieta zabiła swoje dziecko w piwnicy, bo nie wiedziała, kto jest jego ojcem!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Kobieta zabiła swoje dziecko w piwnicy, bo nie wiedziała, kto jest jego ojcem!
FB Udostępnij na Facebooku
Ta historia sprawia, że gęsia skórka pojawia się na naszych rękach. Maleńki chłopiec przyszedł na świat zdrowy. Jednak matka zamiast cieszyć się z jego narodzin to postanowiła go zabić w ciemnej piwnicy.

Nie wiadomo, kto był ojcem chłopczyka. 

Pewna kobieta umawiała się na randki z  nieznajomymi poznanymi na portalu erotycznym.. W końcu z jednym z nich zaszła w ciążę, ale nie wiedziała, który tak naprawdę jest ojcem jej dziecka. Przez dziewięć miesięcy ukrywała przed wszystkimi, że spodziewa się dziecka. Doskonale zdając sobie sprawę ze stanu, w jakim się znajduje piła alkohol, paliła papierosy i nie była na żadnej wizycie u ginekologa, aby sprawdzić czy z maleństwem wszystko dobrze. 

Zamordowała swoje dziecko w ciemnej piwnicy. 

Gdy w czerwcu 2016 roku kobieta poczuła, że poród się zaczyna czym prędzej zeszła do ciemnej piwnicy. Tam na świat przyszedł zdrowy chłopiec, którego nakryła ubraniami i ciężkim materacem. Noworodek zmarł. Śledczy zgromadzili wiele dowodów, które wskazywały na matkę chłopczyka: odcisk buta oskarżonej na materacu (kobieta stanęła na nim, aby udusić synka), wykonane badania DNA, a także opinie ginekologiczne oraz psychiatryczne.


"Usłyszała jego płacz. Po porodzie leżała przez chwilę na materacu, dziecko na stercie ubrań. Nie patrzyła na nie, wyrwała z siebie pępowinę, wytarła ślady krwi. Starą odzieżą przykryła chłopca i jego główkę…" - powiedział sędzia na rozprawie. Podczas śledztwa na jaw wyszło, że kobieta miała przy sobie telefon komórkowy, ale nie wykonała z niego połączenia pod numer alarmowy. 

Po zamordowaniu synka wróciła do normalnego funkcjonowania i nikt nie domyślił się, że była w ciąży u urodziła. W piwnicy ponownie pojawiła się po kilku dniach i wtedy to włożyła zimne ciałko synka do worka i poszła do miejsca, gdzie pali się śmieci, aby je spalić. To właśnie wtedy jej mroczna tajemnica wyszła na światło dzienne, bo nadpalone zwłoki chłopca zobaczyła przechodząca niedaleko kobieta

źródło: popularne.pl  I  fotografie: fakt.pl, mamotoja.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku