Ta kobieta twierdzi, że ma wciąż za małe piersi i chce je ponownie powiększyć. Już utrudniają jej normalne funkcjonowanie!

Małgorzata
2 tygodni temu
Ta kobieta twierdzi, że ma wciąż za małe piersi i chce je ponownie powiększyć. Już utrudniają jej normalne funkcjonowanie!
FB Udostępnij na Facebooku
42-letnia Amerykanka ma bzika na punkcie swojego biustu. Zaczęło się to, gdy rozwiodła się ze swoim mężem. Postanowiła, że w ten sposób rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu.
42-letnia Foxy Menageri po rozwodzie postanowiła rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Przeważnie kobiety decydują się na zmianę fryzury, ale Amerykanka postawiła na operację plastyczną! Tak bardzo się od tego uzależniła, że teraz jej ciało jest kompletnie nieproporcjonalne! 

 

Monstrualne piersi Foxy!

Foxy ma teraz piersi monstrualnych rozmiarów! Twierdzi, że są jej znakiem rozpoznawczym i dzięki nim czuje się też bardziej pewna siebie. Wyznała jednak, że czasami z powodu ich wielkości ma problemy z utrzymaniem równowagi i... spada ze schodów! Teraz piersi 42-latki mają objętość 6640 centymetrów sześciennych, ale kobieta już się nimi... znudziła!

 
Największym marzeniem Foxy jest teraz zwiększenie ich objętości do 7000 centymetrów sześciennych! Amerykanka ma bzika na punkcie postaci z kreskówki - Jessiki Rabbit i chce być taka jak ona. Mimo, że lekarze tłumaczą jej, że tak ogromne piersi stają się zagrożeniem dla jej zdrowia i kręgosłupa to kobieta nic sobie z tego nie robi. 

"Mam obsesję na punkcie operacji plastycznych, a wszystko dlatego, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Moim marzeniem jest postać z klepsydry i dołożę wszelkich starań, aby to osiągnąć." - wyznała przejęta.  

42-latka w wywiadzie wyznała też, że przez swoje piersi nie może wykonywać niektórych codziennych prac, jednak nie jest to dla niej problemem. Gotuje tylko na tylnych palnikach, ponieważ pierwszych... nie widzi! Kobieta ma kłopot z ubraniem butów, schylaniem się i chodzeniem po schodach. męczona ciągłym trzymaniem poręczy, ale i tak chce powiększyć piersi. 
 
 
Foxy, jako dziecko i nastolatka była uważana za niezwykle skromną i spokojną osobę. Gdy była starsza dostała się do agencji modelek, ale po ślubie porzuciła karierę i postanowiła skupić się na małżeństwie. Po rozwodzie postanowiła jednak na nowo wrócić do modelingu

Przyjaciele kobiety wspierają ją w jej planach i nie powstrzymują ją przez kolejnymi operacjami plastycznymi.

Myślicie, że to jeszcze przyjaźń?


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com


 

Zobacz także: 

1.  Pedofilia lepsza od aborcji? Absurdalne słowa księdza.
2.  Odkrył, że narzeczona go zdradza. Zemścił się na weselu, gdy puścił gościom nagranie z jej sypialni!
3.  Stracili nowonarodzone dziecko. Kilka dni po tym odbierają telefon ze szpitala, który zmienił całkowicie ich życie!
4.  Chłopiec położył rachunek przed policjantem, na którym napisał wiadomość. Po chwili mężczyzna za nim wybiegł!

Udostępnij na Facebooku