Kobieta, która mówi o swojej obecności w piekle. Jest tam dużo znanych osób, a jedna z nich to Po...

Karolina
4 miesięcy temu
Kobieta, która mówi o swojej obecności w piekle. Jest tam dużo znanych osób, a jedna z nich to Po...
FB Udostępnij na Facebooku
Kobieta, która mówi o swojej obecności w piekle. Jest tam dużo znanych osób, a jedna z nich to Polak. Katolicy wierzą, że nasze życie nie kończy się w trakcje śmierci tu na Ziemi. Życie na Ziemi to tylko chwilowy, przejściowy etap. Są ludzie, którzy mówią o tym, że przeżyli śmierć kliniczną. Opowiadają swoje przeżycia.

Angelica Elizabeth Zambrano Mora uważa, że wie, co się dzieje, gdy człowiek umiera.

Opowiada w koło o tym, co uważa, czego doświadczyła i mówi, że jest to cała prawda. Uważa, że to co mówi, przez co przeszła nie było snem, a najczystszą prawdą i rzeczywistością. 

 

Kobieta uważa, że przed kilkoma laty spotkała Jezusa Chrystusa, który pokazał jej, co czeka człowieka po śmierci..

Angelika opisała całą sytuację, która jej się przytrafiła na strone wholesecrets.com. Wiele osób zarzucało jej kłamstwo i krytykowało jej słowa. Niektózy uważali, że wmawia ludziom rzeczy niemożliwe i nieprawdziwe. Jednak kobieta mówi o tym, że ona nie chce nikogo na siłe do tego przekonywać, a jedynie pragnie podzielić się tym, co ją spotkało. Kobieta mówi wprost, że była w piekle i widziała dokładnie, jak tak jest:

 
To miejsce pełne smutku, gdzie temperatura nie jest do zniesienia. Jest gorąco i parno. Można odnieść wrażenie, że to taki wielki piec, w którym ludzie błagają Boga o pomoc i litość
Dziewczyna mówi o spotkaniu z inną, także młodą dziewczyną. Prosiła, a wręcz błagała o pomoc. Rozpaczliwie krzyczała o tym, że Bóg jest nieustępliwy. Biła się w twarz mówiąc, że nie wykorzystała szansy, jaką miała podczas życia na Ziemi. Nie żyła według zasad dobrego życia. Angelika mówi o tym, że nie ma odwrotu, gdy już trafimy do piekła.

Kobieta mówi także o tym, że nie ciepło jest najstraszniejsze w tym wszystkim. Najgorsze były dla niej głosy demonów, które przynoszą strach, obawę. Nie da się ich nie bać. 


Do tego okropnego dźwięku dochodzi ulewa, ale taka, która nie daje żadnego ukojenia. Nie chłodzi ciał. Dostrzegała coś podobnego do tunelu, którym idą potępieni prosto do piekła. Na ich nogach były przyczepione kajdany, które były tak ciężkie, że ledwo podnosili oni nogi. W tym miejscu spotkała ludzi z jej rodziny i dwie baardzo znane osoby. W życiu by nie pomyślała =, że mogą się tam znaleźć. 

Pierwszą osobą, którą tam spotkała był Michael Jackson, a drugą i tu SZOK!!- Jan Paweł II
 

Wtedy Pan zabrał mnie w miejsce, gdzie był bardzo znany człowiek. Wcześniej żyłam jako zdeklarowana młoda chrześcijanka. Kiedyś myślałam, że każda osoba, która odprawia mszę i ma do czynienia z Kościołem, pójdzie do nieba. Myliłam się. Kiedy zmarł Papież Jan Paweł II, powiedzieli mi o tym moi przyjaciele i krewni. Wszyscy zapewniali, że na pewno poszedł do nieba. Wszystkie gazety pisały o tym, że Jan Paweł II odszedł i na pewno teraz jest w niebie i raduje się razem z Panem. Ja wierzyłam w to wszystko, ale to, co zobaczyłam, zburzyło moją wizję. W piekle widziałam Jana Pawła II. Jezus Chrystus powiedział do mnie:

„Patrz, córko, ten człowiek, którego tam widzisz, jest papieżem Janem Pawłem II. Jest w tym miejscu, ponieważ nie żałował za to, jaki był”

Nie mogłam w to uwierzyć i zapytałam, dlaczego taka osoba znajduje się w piekle. On odparł:

„Nikt, kto jest chciwy i kłamie nie siądzie obok mnie. Mówił wiele rzeczy, ale nigdy nie mówił prawdy. Dużo się modlił, ale nie mówił prawdy”

Ciężko uwierzyć w słowa Angeliki i wiele ludzi ją krytykuje. Oryginalną wypowiedź kobiety można znaleźć w sieci. Przekazujemy tylko dalej jej słowa. 


Kobieta nie chce nikomu wmawiać swoich słów i doświadczeń, a jedynie się nimi podzielić. 


 
Kobieta mówi, ze widziała tam także Michaela Jacksona. Dokładniej wyglądało to tak, że był on zmuszany do tańca i śpiewu, po czym wrzucany do ognia, wyciągany i biczowany.
Kobieta uważa, że wyciągał do niej dłoń prosząc o pomoc. Po zadaniu pytania Jezusowi o to, czemu właśnie on tu jest, miała usłyszeć w odpowiedzi, że był satanistą, a swoją karierę miał zawdzięczać umowie, którą zawarł z samym diabłem. Miał także mówić wszem i wobec, jak bardzo wierzy w piekło i to, że dzięki temu, że ma pakt z szatanem, na zawsze będzie zbawiony.

 A wy wierzycie w słowa Angeliki i w to, że piekło naprawdę istnieje??

Źródło: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku