Klara sama pływa na otwartym morzu! Jak to możliwe?

Małgorzata
12 miesięcy temu
Klara sama pływa na otwartym morzu! Jak to możliwe?
FB Udostępnij na Facebooku
Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Żona czołowego piłkarza naszej reprezentacji namawia Polki do zdrowego i sportowego trybu życia od lat. Nie dziwi więc nikogo, że w tym samym duchu wychowuje swoje jedyne dziecko, 2-letnią Klarę.
Niedawno media rozpisywały się, że Robert Lewandowski nauczył swoją maleńką córeczkę pływać i zademonstrował jej umiejętności na nakręconym filmiku. Teraz Anna Lewandowska pokazała jak Klara pływa... na otwartym morzu!


Jednak, jak to u nas w kraju bywa jedni z komentujących są zachwyceni umiejętnościami Klary, a inni wyrażają swoje obawy, co do tego, że 2-latka sama pływa na głębokiej wodzie. 

"Moja mała pływaczka, seria nr 2.� Fascynujące uczucie móc obserwować progres na.. własnym dziecku 👶� Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków👣 czy rzut na głęboką wodę🐳 🙈 SPORT uczy 🙌" - napisała trenerka na swoim profilu na Instagramie.
 
A Wy, jak myślicie? To za wcześnie na samodzielne pływanie dla 2-latki czy to odpowiedni wiek? źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku