Kinga Rusin umieściła w sieci wzruszające pożegnanie! Odchodzi z DDTVN?!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Kinga Rusin umieściła w sieci wzruszające pożegnanie! Odchodzi z DDTVN?!
FB Udostępnij na Facebooku
Kinga Rusin zaskoczyła wszystkich publikując w sieci wzruszające pożegnanie. Wszystko wskazuje na to, że z DDTVN odchodzi jej serdeczny przyjaciel i współprowadzący, Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko odchodzi z DDTVN? Co teraz będzie robił?

Piotr Kraśko od czterech lat współpracuje z telewizją TVN Discovery. Z samego rana w mediach pojawiła się informacją, że prowadzący "Dzień dobry TVN" przechodzi do Faktów TVN, gdzie zastąpi Justynę Pochanke, która przez szesnaście lat prowadziła główne wydanie "Faktów" przekazując widzom najważniejsze wiadomości z kraju i świata

Sam zainteresowany skomentował swoją nową posadę. 

"To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania." - powiedział przejęty.

 

Kinga Rusin pożegnała przyjaciela. 

Kinga Rusin od 2016 roku razem z Piotrem Kraśko prowadziła "Dzień Dobry TVN". Zarówno na ekranie, jak i poza nim tworzyli świetną parę przyjaciół i widać było, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Widzowie bardzo lubili tę dwójkę i chętnie zasiadali przed odbiornikami, gdy Kraśko i Rusin pojawiali się na ekranie. Teraz dziennikarka postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnać swojego serdecznego przyjaciela

"Piotrek @p_krasko, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!" – napisała w swoim poście. 
 
 


Teraz wszyscy zastanawiają się, kto zastąpi Piotra Kraśko przy boku Kingi Rusin! Macie jakieś propozycje?

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl, Instagram

Zobacz także:

1. Kinga Duda wraca do Polski na stałe! Co dalej z jej karierą?
2. Madonna opublikowała wulgarne hasło w języku polskim. Gwiazda walczy z dyskryminacją.
3. Maja Hyży urodziła! Pierwsze zdjęcia maleństwa są już w sieci.

Udostępnij na Facebooku