Kinga Duda wyprowadza się z Polski? Co na to para prezydencka?

Małgorzata
ponad rok temu
Kinga Duda wyprowadza się z Polski? Co na to para prezydencka?
FB Udostępnij na Facebooku
Dopiero co pisaliśmy, że Kinga Duda zrezygnowała z pracy w renomowanej kancelarii prawniczej, a teraz okazuje się, że córka prezydenta wyprowadza się z kraju! Co na to jej rodzice?
Mimo bardzo młodego wieku Kinga Duda może się już pochwalić pewnym doświadczeniem i sukcesami w branży prawniczej. Kilka miesięcy temu na dodatek zaczęła współpracę z jedną z najlepszych kancelarii prawniczych w naszym kraju. Okazało się jednak, że córka pary prezydenckiej już tam nie pracuje. Okazało się, że sytuacja Kingi Dudy nie wygląda tak, jak opisują to media. 


Kinga Duda nie zrezygnowała bowiem z pracy w kancelarii, ale skończył się jej trzymiesięczny staż, który tam odbywała. Wszystko było już wcześniej ustalone z pracodawcą w związku z planami prezydentówny. 

 

"Kancelaria zawarła z panią Kingą Dudą umowę na trzymiesięczny staż z uwagi na dalsze plany zawodowe pani Dudy" - poinformowała "Fakt" kancelaria Maruta Wachta.

Okazuje się bowiem, ze Kinga Duda chce wyjechać za granicę i zacząć międzynarodową karierę prawniczą. Teraz planuje zamieszkać w Londynie. Bliscy Kingi nie są zdziwieni jej decyzją, ponieważ od zawsze marzyła o tym, aby wyjechać do Wielkiej Brytanii i tam rozwinąć skrzydła. 

Kinga nie przejmuje się tym, że Wielka Brytania wystąpiła z Unii Europejskiej, ponieważ ma dyplom magistra prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także ukończyła podyplomowe studia z prawa amerykańskiego na katolickim uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie. Ciekawe co na to para prezydencka? 
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl 
Udostępnij na Facebooku