Kinga Duda wróciła do Polski! Postanowiła wesprzeć ojca w wyborach?

Joanna
9 miesięcy temu
Kinga Duda wróciła do Polski! Postanowiła wesprzeć ojca w wyborach?
FB Udostępnij na Facebooku
Kinga Duda na początku roku wyjechała za granicę. Teraz, zaledwie kilka dni przed wyborami, córka prezydenta RP pojawiła się w kraju. Co skłoniło młodą prawniczkę do powrotu?
Córka prezydenta przebywała w stolicy Anglii, Londynie, gdzie odbywała staż w kancelarii adwokackiej. W związku z pandemią koronawirusa i blokadą granic, kobieta nie widziała się ze swoimi rodzicami przez kilka dobrych miesięcy.

Jak przekazały media - szczególnie ubolewała nad tym pierwsza dama, Agata Duda, która nie mogła zobaczyć się z córką ani na Wielkanoc, ani na Dzień Matki. Wszyscy jednak myśleli, że Kinga wróci do kraju na czas kampanii wyborczej swojego ojca. Tak się jednak nie stało, za co kobieta została skrytykowana przez wiele osób, według których powinna ona towarzyszyć swojej rodzinie w tak ważnych chwilach. 

Jak się jednak okazało - Kinga najprawdopodobniej zdała sobie sprawę, że zaniedbała rodzinę i postanowiła wrócić do Polski, by wesprzeć swojego ojca w ostatnich dniach walki o fotel prezydenta.

Jak przekazały media - w czwartek, Kinga została przyuważona przez paparazzich w swoim rodzinnym mieście Krakowie. Nieoficjalnie wiadomo, że prezydentówna pojawi się dzisiaj u boku swojego ojca na wiecu wyborczym w Rzeszowie.

Cieszycie się z powrotu Kingi?
 
Kinga Duda wróciła do Polski.

Źródło: pomponik.pl, natemat.pl | Fotografie: pudelek.pl, pomponik.pl

Zobacz także:

1. Sandra Kubicka skłamała odnośnie rozstania z narzeczonym?! Kaio Alves Goncalves zdradza prawdę o modelce!
2. Amerykański aktor wyznał, że będzie głosował w polskich wyborach. Na kogo odda swój głos?
3. Izabela Janachowska pozuje na luksusowym jachcie. Wzrok jednak przykuwa coś innego..
Udostępnij na Facebooku