Kinga Duda wraca do Polski na stałe! Co dalej z jej karierą?

Małgorzata
9 miesięcy temu
Kinga Duda wraca do Polski na stałe! Co dalej z jej karierą?
FB Udostępnij na Facebooku
Kinga Duda zaskoczyła wszystkich wracając do Polski tuż przed II turą Wyborów Prezydenckich, aby być przy ubiegającym się o reelekcję ojcu. Teraz okazuje się, że córka prezydenta postanowiła wrócić do kraju już na stałe!

Kinga Duda zostaje w Polsce na stałe? 

O Kindze Dudzie zrobiło się wyjątkowo głośno na początku 2020 roku, gdy to opuściła Polskę i udała się do Londynu, aby w prestiżowej kancelarii odbyć staż, który był nagrodą w konkursie prawniczym. Od tego czasu media coraz częściej informowały, że córka Andrzeja Dudy nie planuje wracać do kraju, ponieważ w Wielkiej Brytanii może zrobić większą karierę i być anonimowa. 

"Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy" - powiedział pracownik biura prezydenta w rozmowie z Onetem. 


Teraz okazuje się, że Kinga Duda, która przyleciała do Polski, aby wesprzeć ojca tuż przed II turą Wyborów Prezydenckich nie ma zamiaru wracać do Londynu. Dodatkowo jej przemowa, którą wygłosiła tuż po podaniu wyników sondażowych oburzyła niejedną osobę. Najbardziej oberwało się córce Pary Prezydenckiej od Pauliny Młynarskiej, która nazwała ją wprost hipokrytką

 

Dziadek Kingi Dudy wyznał, co wnuczka będzie robić w Polsce!

Informację o tym, że Kinga Duda zostaje w Polsce przekazał mediom dziadek dziewczyny. 

"Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie w kraju i trzymam za nią mocno kciuki." - powiedział dziennikarzowi Super Expressu Jan Duda, ojciec prezydenta. 

Para Prezydencka z całą pewnością jest zachwycona!

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, fakt.pl, onet.pl

Zobacz także:

1. Madonna opublikowała wulgarne hasło w języku polskim. Gwiazda walczy z dyskryminacją.
2. Maja Hyży urodziła! Pierwsze zdjęcia maleństwa są już w sieci.
3. Mariusz Węgłowski świętował 20. rocznicę ślubu. Opublikował zdjęcie z lat młodości.. Jaka zmiana!

 
Udostępnij na Facebooku