Kinga Duda pracuje w kancelarii w Warszawie! Pochwaliła się swoim sukcesem!

Małgorzata
ponad rok temu
Kinga Duda pracuje w kancelarii w Warszawie! Pochwaliła się swoim sukcesem!
FB Udostępnij na Facebooku
Kinga Duda budzi wśród Polaków wiele emocji, bo różni się od córek innych prezydentów naszego kraju. Nie pojawia się na ściankach, czy w sieci. Skupia się na swoim rozwoju i zależy jej na karierze. Teraz córka Andrzeja Dudy pochwaliła się w internecie pracą w prestiżowej kancelarii w Warszawie. Rodzice są z pewnością dumni i szczęśliwi, że mają dziecko obok siebie.
Kinga Duda wspólnie z rodzicami, parą prezydencką, świętuje swój prywatny sukces. Córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy rozpoczęła właśnie pracę w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w Warszawie! 24-latka niedawno została absolwentką studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a w międzyczasie odbyła wiele staży, które po zakończeniu nauki miały jej ułatwić start. I tak też się stało! 


W listopadzie tego roku Kinga Duda zasiliła grono pracowników warszawskiej kancelarii Maruta Wachta. Kancelaria ta w 2018 roku otrzymała nagrodę "The Lawyer European Awards", stając się tym samym najlepszą kancelarią w naszym kraju. 


O tym, że 24-latka otrzymała wymarzoną pracę poinformowała sama zainteresowana poprzez serwis Linkedln. Jest to strona, która zrzesza pracowników duzych firm oraz korporacji. Córka pary prezydenckiej już na studiach przejawiała zainteresowanie międzynarodowym prawem handlowym, postępowaniem cywilnym oraz alternatywnymi metodami rozstrzygania sporów. Teraz pracuje, jako junior accociate, czyli jako młodszy prawnik. Kinga Duda jest pod opieką prawników z wieloletnim doświadczeniem. Na tym stanowisku może zarabiać nawet 7 tysięcy złotych miesięcznie!

Gratulujemy!


źródło: plejada.pl  I  fotografie: plejada.pl , tvpinfo.pl 
 
Udostępnij na Facebooku