A Wy wiecie kim jest mąż Joanny Krupy? A to zaskoczenie!

Małgorzata
7 miesięcy temu
A Wy wiecie kim jest mąż Joanny Krupy? A to zaskoczenie!
FB Udostępnij na Facebooku
Joanna Krupa i Douglas Nunes niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami i na świecie pojawiła się ich wyczekiwana córeczka. Każdy dobrze wie, kim jest "Dżoana", ale kim jest jej mąż?
Niemal każdy wie, że zanim Joanna poznała Douglasa to była przez wiele lat związana z Romainem Zago. Para rozwiodła się w 2017 roku. To rozstanie wiele kosztowało prowadzącą "Top Model". To właśnie wtedy postanowiła, że skupi się na sobie i swojej karierze. Nie wiedziała, że los już zaplanował jej życie i postanowił niedługo postawić na jej drodze wyjątkowego człowieka. 


Pewnego dnia Joanna wybrała się ze swoimi psami na spacer do parku w Hollywood. I to własnie tam spotkała swojego przyszłego męża, który na początku... bał się do niej podejść!

"Przeglądałam coś w telefonie i nagle zaczepił mnie nieznajomy facet. Zapytał, gdzie jest jeden z psiaków. Tego dnia Sebastian, mój cavalier king charles spaniel, został akurat w domu. Byłam w szoku, skąd ten mężczyzna wie, ile mam psów. Okazało się, że Douglas widuje mnie w parku od dłuższego czasu, ale dopiero dzisiaj odważył się podejść. (...) Myślał, że jestem aktorką, która ukończyła szkołę, ale nie udało jej się zaistnieć, dlatego zajmuje się wyprowadzaniem psów."


Ale kim jest mąż Joanny? Douglas Nunes jest właścicielem firmy produkującej filmy animowane. W swoim wywiadzie w "Gali" opowiedziała też, że Douglas pochodzi z rodziny inteligenckiej. 

"Douglas pochodzi z inteligenckiej rodziny. Jego ojciec był blisko związany z rodziną Kennedych. Suknia ślubna oraz frak inspirowane są właśnie modą w stylu Kennedych. To rodzaj hołdu, który chcieliśmy oddać jej rodzicom i tej niezwykłej przyjaźni."


I to własnie przy Nunesie Krupa zrozumiała, że chce być mamą i to jak najszybciej!

"Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem."


Już po trzech tygodniach znajomości wiedzieli, ze to skończy się ślubem! Dżoana chętnie też opowiada o tym, jaki jest jej ukochany. 

"Jest niesamowicie czuły i opiekuńczy. Przytuli mnie, kiedy tego potrzebuję, prawie każdego dnia przynosi śniadanie do łóżka. Czuję się przy nim wyjątkowa, kochana (...) Douglas kilka razy dziennie powtarza mi, że jestem kobietą jego marzeń, przy której być już na zawsze. Pamiętam, że nasz pierwszy pocałunek zrobił na mnie takie wrażenie, jakbym była nastolatką."


2 listopada para powitała na świecie swoją córkę!źródło: plejada.pl  I  fotografie: Instagram
Udostępnij na Facebooku