Kazał 10-letniej córce iść 8 kilometrów piechotą, a sam jechał za nią samochodem!

Małgorzata
2 dni temu
Kazał 10-letniej córce iść 8 kilometrów piechotą, a sam jechał za nią samochodem!
FB Udostępnij na Facebooku
Mat Cox został oskarżony o znęcanie się nad swoją 10-letnią córką. Mężczyzna kazał wracać dziewczynce na nogach 8 kilometrów, a sam jechał za nią samochodem i nagrywał jej każdy krok. Dlaczego to zrobił?

Kazał swojej córce wracać na piechotę, a sam jechał za nią samochodem. 

Mat Cox jest ojcem 10-letniej dziewczynki. Pewnego dnia postanowił bardzo ostro ukarać córkę. Po tym, jak 10-latka znęcała się w autobusie nad innym dzieckiem, ojciec wymyślił dla niej specjalną karę. Kazał córce wracać ze szkoły na piechotę całe 8 kilometrów, a sam jechał za nią samochodem i nagrywał każdy jej krok. Wideo dokumentujące ten ciężki spacer umieścił na Facebooku. 


Po umieszczeniu filmiku na Facebooku Cox zapewnił, że jest przeciwnikiem znęcania się, a jego córka wyciągnęła wiele z tej trudnej lekcji. Obiecała, że już nigdy więcej nie będzie nikomu dokuczać, bo już wie, jak źle postąpiła. 

"Nadal ma nienaruszone wszystkie kończyny, jest szczęśliwa i zdrowa. Co więcej, wydaje się mieć nowe spojrzenie na to co zrobiła" - napisał w swoim poście na Facebooku. 

Wideo opublikowane przez mężczyznę zostało obejrzane przez 18 milionów osób, a 380 tysięcy udostępniło go dalej. To, co zaskakujące to fakt, że większość komentarzy umieszczanych pod postem było pozytywnych. Komentujący zgadzali się z ojcem, który dał córce taką nauczkę za to, że znęcała się nad innymi. Tylko nieliczni stwierdzili, że Cox zareagował zbyt ostro i że powinien inaczej ukarać 10-latkę. Według nich ojciec dodatkowo poniżył córkę i publicznie ją upokorzył publikując wideo z jej karą. 

Myślicie, że rzeczywiście przesadził, czy może dobrze postąpił? Jak Wy ukaralibyście dziecko za coś takiego? 

źródło: planeta.pl I fotografie: planeta.pl, tvp.info

Zobacz także:

 
 
Udostępnij na Facebooku