Karolina Pisarek ma jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie! Zostawiła w tyle Selenę Gomez i Arianę Grande!

Małgorzata
ponad rok temu
Karolina Pisarek ma jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie! Zostawiła w tyle Selenę Gomez i Arianę Grande!
FB Udostępnij na Facebooku
O Karolinie Pisarek zrobiło się głośno, gdy jako nastolatka wzięła udział w "Top Model". Nie wygrała, ale mimo to zrobiła karierę. Po raz drugi znalazła się w stworzonym przez krytyków modowych i twórców rankingu "najpiękniejszych twarzy świata". Pisarek znalazła się w pierwszej 50, a w zeszłym roku była 91.
Ogłoszono wyniki 29. edycji konkursu, za którego przebieg odpowiada firma TC CANDLER. Twórcy zestawienia sporządzili listę 100 kobiet z najpiękniejszymi twarzami z całego świata. Wśród wyróżnionych znalazła się polska fotomodelka znana widzom z udziału w "Top Model".


Karolina Pisarek jest jedyną przedstawicielką naszego kraju i to właśnie ją uwzględniono w prestiżowym notowaniu. Znalazła się dokładnie w połowie rankingu. Uplasowała się na 50. miejscu, pokonując znane piękności, takie jak Ariana Grande, Selena Gomez, Natalie Portman czy Sophie Turner.


"Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi" - napisała Pisarek na swoim Instagramie. 


Gratulujemy!

źródło: plejada.pl  I  fotografie: plejada.pl
Udostępnij na Facebooku