Agnieszka Kaczorowska już ma spory brzuszek. Pokazała przepiękną ciążową sesję. [ZDJĘCIA]


12 miesięcy temu
Agnieszka Kaczorowska już ma spory brzuszek. Pokazała przepiękną ciążową sesję. [ZDJĘCIA]
FB Udostępnij na Facebooku
Już za chwilę wielkie wydarzenie w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Z tej okazji aktorka postanowiła wykonać piękną pamiątkę. Wykonała sesję ciążową, na której wyszła oszałamiająco! Ciąża zdecydowanie jej sprzyja!
 
Wydarzy się to po raz pierwszy w jej życiu. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży i już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Pozostały jej ostatnie przygotowania, jednak aktorka nie zapomina o chwilach relaksu. W ostatnim czasie zafundowała sobie wyjątkowy prezent. Aby uwiecznić te piękne chwile na dłużej, wykonała sesję zdjęciową.
 

- Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! - tak podsumowała ostatni trymestr aktorka- Agnieszka Kaczorowska.

 
Agnieszka oraz jej mąż – Maciej Pel, są szczęśliwą parą. Przed nimi ważny moment w życiu, ponieważ za chwilę na świecie powitają swoje pierwsze dziecko. Te wydarzenie jest dla nich ogromnym doświadczeniem. Są bardzo zadowolenie i często pokazują na swoich oficjalnych kontach, jak nie mogą doczekać się dziecka. Wśród zdjęć nie brakuje tych z brzuszkiem, czy różnymi akcesoriami dla dzieci.


 

 
Chwilę po tym, gdy aktorka dowiedziała się, że wkrótce urodzi swoje dziecko postanowiła coś wykonać. Sama założyła kanał na platformie YouTube, a tak zaczęła umieszczać filmiki związane z jej ciążą. Aktorka w tym czasie nie zapomina o zdrowym stylu życia i często uprawia różne rodzaju sportu. Na swoim kanale także wypowiada się na tematy związane z modą, zdrowiem, czy aktywnością fizyczną.
 
Oczywiście, aktorka dostaje wiele pozytywnych komentarzy od swoich fanów.

Ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach.

Błogosławiony jest dla Ciebie. Kwitniesz, choć zawsze byłaś śliczna

 

 

 
Zobaczcie zdjęcia z sesji!


  


 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku