Najprawdopodobniej Żyła zarobi grubą kasę. Jest w trakcie negocjacji!!

Karolina
3 miesięcy temu
Najprawdopodobniej Żyła zarobi grubą kasę. Jest w trakcie negocjacji!!
FB Udostępnij na Facebooku
Justynę Żyłę zna już większość Polaków, a przynajmniej większość o niej słyszało. Kobieta właśnie robi karierę w polskim show-biznesie. Kobieta wciąż się rozwija i idzie dalej przed siebie jako celebrytka. Choć dopiero co zakończyła swoją karierę taneczną w programie "Taniec z Gwiazdami", chyba jej się to spodobało i postanawia wziąć udział w innych programach. Obecnie są w trakcie także negocjacje dotyczące udziału Justyny w kampanii promocyjnej jednej ze znanych marek kosmetyków.


Justyna Żyła jest rozpoznawalna w całej Polsce. W sieci było głośno o jej życiu prywatnym. Najpierw ogłosiła, że mąż ją zdradza.
Potem jeszcze wielokrotnie wyciągała na tło publiczne wszystkie brudy rodzinne i prywatne. Jednak z czasem pogodziła się z rozstaniem męża.
Dzięki rozwodowi stała się dość popularna. Postanowiła to wykorzystać. Próbowała swoich sił w świecie show-biznesu.

Pierwszym jej posunięciem była sesja w "Playboyu", a nastepnie jej własny program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", a w ostatnim czasie wystepowałą w TzG. 

Wykorzystuje sławę 

Nie potrafiła zbyt dobrze tańczyć, lecz bardzo przyciągała uwagę widzów. Kobieta postanowiła wykorzystać to, że jest dość sławna. Justyna Żyła mówi także o tym, że otrzymała kilka nowych propozycji. Dziennikarze mówią, że chodzi tu zapewne o kontrakt z marką kosmetyczną. Jeżeli dobrze pójdzie Justyna Żyła zarobi naprawdę niemałą sumkę. Nie wiemy jeszcze jaka to kwota dokładnie.

– Nie powiedziałam ‚nie’! Chciałabym się sprawdzić w tym, co umiem robić najlepiej, więc show o gotowaniu byłby czymś, co spełniło by moje marzenia –

- odpowiedziała na pytanie o udział w innych programach rozrywkowych.Czas odpoczynku po „Tańcu z Gwiazdami” Justyna Żyła spędza w Wiśle i opiekę nad dziećmi.

​Źródło: wiesz.net.pl

Udostępnij na Facebooku