Justyna Żyła ponownie nago! Czemu przytula się do ściany?!

Małgorzata
ponad rok temu
Justyna Żyła ponownie nago! Czemu przytula się do ściany?!
FB Udostępnij na Facebooku
Justyna Żyła zaistniała w show biznesie po tym, jak na Instagramie zaczęła publicznie "prać rodzinne brudy". Mowa tutaj o jej wpisach dotyczących związku ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Później wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla "Playboya" oraz wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz ponownie zaskoczyła...
Justyna Żyła uwielbia publicznie opowiadać o sytuacjach w swoim życiu prywatnym. W końcu w ten sposób zaczęła się jej przygoda z show biznesem. Kobieta na Instagramie opowiadała o tym, jak wygląda jej życie z Piotrem Żyłą i jakim złym mężem i ojcem jest. Później zgodziła się na sesję w "Playboyu". Tańczyła też w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie spotkała się z krytyką zarówno od widzów, jak i jury. Miała też swój program, w którym godziła skłóconych małżonków oraz prowadziła własnego bloga kulinarnego. 


Niedawno była żona skoczka narciarskiego pojawiła się na ściance, gdzie chętnie pozowała fotoreporterom i opowiadała o tym, że jest gotowa na nową miłość. Później opowiadała, ze chce powiększyć usta i... wrzuciła nagie zdjęcie na Instagrama!


W związku z tym, ze w ostatnim czasie pojawiła się informacja o zamknięciu "Playboya" w naszym kraju, Justyna Żyła postanowiła pożegnać się z gazetą na własny sposób! 

"Pożegnanie z Playboyem! Po tej sesji poczułam się znowu atrakcyjną kobietą!" - napisała pod zdjęciem. 


Myślicie, że Justyna nas jeszcze zaskoczy?


źródło:planeta.pl  I  fotografiie: planeta.pl, se.pl
Udostępnij na Facebooku