Justyna Żyła już znalazła nową miłość! A to zaskoczenie!

Małgorzata
ponad rok temu
Justyna Żyła już znalazła nową miłość! A to zaskoczenie!
FB Udostępnij na Facebooku
O Justynie Żyle zrobiło się głośno, gdy na Instagramie zaczęła prać "rodzinne brudy". Wcześniej żyła w cieniu męża, skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Teraz okazuje się, że Justyna jest ponownie zakochana, a jej miłością jest... sąsiad!
Niedługo minął dwa lata od dnia, gdy o Justynie Żyle zrobiło się głośno. To właśnie wtedy publicznie, na Instagramie oskarżyła męża o to, że zostawił ją i dzieci i uciekł do kochanki. Później wystąpiła w kontrowersyjnej sesji w "Playboyu" i wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz okazuje się, że Żyła ułożyła też swoje życie prywatne i znalazła nowego faceta!


Od kilku miesięcy kobieta sygnalizowała, że jest już gotowa na nową miłość i nie może się doczekać, gdy właściwy mężczyzna pojawi się w jej życiu. Teraz wszystko wskazuje na to, że jest znowu zakochana. 


Na swoim instagramowym profilu była Potra Żyły umieściła zdjęcie, które daje do myślenia. Na zdjęciu widać ją z przygotowaną kolacją. Fotografię podpisała: "Jak obiecujesz sushi... sąsiadowi"
 

ła.

 

"Justyna jak Ty pięknie wyglądasz" - napisała pod postem Dominika "Wodzianka". Co na to wywołana do tablicy kobieta? "Kochanie, miłość" - odpowiedziała.

Myślicie, że niedługo zobaczymy zdjęcie ukochanego Żyły?


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: Instagram, fakt.pl, pikio.pl

 
 
Udostępnij na Facebooku