Julia Wieniawa stwierdziła, że potrzebuje większej przestrzeni i... sprezentowała sobie kolejne mieszkanie.

Joanna
8 miesięcy temu
Julia Wieniawa stwierdziła, że potrzebuje większej przestrzeni i... sprezentowała sobie kolejne mieszkanie.
FB Udostępnij na Facebooku
21-letnia celebrytka właśnie kupiła sobie trzecie mieszkanie i już niedługo zaczyna przeprowadzkę. Czy inwestycja w nieruchomość przyniesie jej zyski?
Julia Wieniawa mimo bardzo młodego ma wiele osiągnięć na swoim koncie. Jest zarówno aktorką, influencerką, jak i również piosenkarką! 21-latka jest obecnie uznawana za jedną z najbardziej cenionych celebrytek w kraju i nic dziwnego, że reklamodawcy się o nią biją i wydają mnóstwo pieniędzy, by ta stała się twarzą ich produktów. 

Celebrytka jednak nie zamierza swoich zarobionych pieniędzy wyrzucać w błogo, a inwestować! W 2017 roku Julia zakupiła swoje pierwsze mieszkanie i kilka miesięcy później wyprowadziła się od rodziców i zamieszkała sama. 
 

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w kamienicy. Zostawiłam nawet starą, jodełkową podłogę, bo to totalnie mój styl - powiedziała Julia w rozmowie z ''Fakt''. 


To jednak było za mało dla ambitnej 21-latki, która stwierdziła że potrzebuje więcej przestrzeni. 
 

Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. Dlatego kupiła nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na wysokim piętrze. Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę  - przekazał  ''Faktowi'' znajomy celebrytki.

Co się jeszcze okazało - jej sąsiadem zostanie Marcin Tyszka, którego aktorka wprost uwielbia!

Julia ma jeszcze jedno mieszkanie, w którym swego czasu pomieszkiwała. Teraz zostało ono urządzone pod wynajem, a artystka ma nadzieję że ta inwestycja się zwróci. 
 

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość - powiedziała Julia w rozmowie z ''Jastrząb Post''. 


Trzeba przyznać, że Julia ma duszę nie tylko artystyczną, ale również i przedsiębiorczą! Ciekawi jesteście jej nowego lokum? 
 
Julia Wieniawa kupiła nowe mieszkanie.

 
Źródło: pomponik.pl | Fotografie: podroze.onet.pl, viva.pl, pudelek.pl

Zobacz także:

1. Oliwia i Łukasz ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' zostali skrytykowani! Za co im się oberwało?
2. Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż! Jej córka się na to nie zgadza?!
3. Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterowi, który skrytykował jej mały biust. ''ja taką siebie LUBIĘ''.
Udostępnij na Facebooku