Joanna Krupa zaskoczyła wszystkich tym zdjęciem! Jak się prezentuje?

Małgorzata
4 miesięcy temu
Joanna Krupa zaskoczyła wszystkich tym zdjęciem! Jak się prezentuje?
FB Udostępnij na Facebooku
Joanna Krupa zawsze była aktywna w mediach społecznościowych i teraz, gdy dopiero co została mamą też nie zwalnia tempa i chętnie publikuje zdjęcia przedstawiające jej nowy etap w życiu. Teraz prowadząca "Top Model" zaskoczyła wszystkich pozując w staniku i pokazując, jak prezentuje się zaledwie trzy tygodnie po porodzie.
Joanna Krupa na początku listopada została po raz pierwszy mamą. Wspólnie z mężem, Nunesem Douglasem powitała na świecie wyczekiwaną córeczkę, której dali na imię Asha-Leigh. Od dnia narodzin maleńka dziewczynka pojawia się na profilach w social mediach swojej mamy. Widać, że "Dżoana" oszalała na punkcie dziecka. 


Joanna jednak nie tylko chwali się córeczką, ale i pokazuje swoim obserwatorom, jak teraz wygląda jej życie. Opieka nad dzieckiem zajmuje jej niemal cały czas, ale ostatnio znalazła chwilę, aby wyjść ze znajomymi i odprężyć się na imprezie. Dowodem na to jest zdjęcie, które umieściła na swoim Instagramie, na którym pozuje w opiętej "małej czarnej". 


Teraz Krupa zaskoczyła wszystkich publikując dość odważne zdjęcie, na ktorym pozuje ubrana w sam stanik. Modelka dumnie prezentuje swój brzuszek, który jest nadal zaokrąglony, ale wszystko wskazuje na to, że Joannie to nie przeszkadza. Najwyraźniej celebrytka zaakceptowała to, jak zmieniło się jej ciało po ciąży i zdaje sobie sprawę z tego, że minie trochę czasu nim wróci do formy sprzed ciąży. 


Według nas Joanna prezentuje się rewelacyjnie!


źródło:  jastrzabpost.pl  I  fotografie: Instagram, people.pl, jastrzabpost.pl 
 
Udostępnij na Facebooku