Joanna Krupa jednak wyznała, czy będzie miała synka czy córeczkę. A podobno chciała poznać płeć dopiero podczas porodu.

Małgorzata
6 miesięcy temu
Joanna Krupa jednak wyznała, czy będzie miała synka czy córeczkę. A podobno chciała poznać płeć dopiero podczas porodu.
FB Udostępnij na Facebooku
Joanna Krupa za niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jeszcze niedawno prowadząca "Top Model" zapewniała, że płeć dziecka chce poznać dopiero podczas porodu, a teraz w wywiadzie dla "Vivy!" wyznała, czy będzie miała synka czy córeczkę!

W maju 2019 roku podczas wizyty w Dzień Dobry TVN Joanna Krupa wyznała, że jest w ciąży. Dziecko modeli i jej męża, Douglasa Nunesa przyjdzie na świat w listopadzie tego roku. Teraz w wywiadzie udzielonym "Vivie!" Joanna zdradziła, jakiej płci będzie jej pierwsza pociecha!


"Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce." – czytamy. Prowadząca Top Model powiedziała, że na początku chciała żeby to był chłopczyk, który w przyszłości opiekowałby się rodzeństwem i by go bronił. Jednak, gdy zobaczyła na teście dwie kreski to zrozumiała, że marzy o córeczce. Teraz jej marzenie się spełni i już niedługo będzie przytulać wyczekiwaną przez siebie i męża dziewczynkę. 

Parze gratulujemy i czekamy aż na Instagramie pojawi się pierwsze zdjęcie dziecka modelki!źródło: 4fun.tv  I  fotografie: Instagram
Udostępnij na Facebooku