Joanna Krupa wróciła do pracy w Top Model. Zabrała ze sobą córeczkę. Chce pokazać jej Polskę.

Joanna
8 miesięcy temu
Joanna Krupa wróciła do pracy w Top Model. Zabrała ze sobą córeczkę. Chce pokazać jej Polskę.
FB Udostępnij na Facebooku
Wychowała się i mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak za każdym razem podkreśla jak bardzo kocha Polskę. Tą miłością 41-letnia modelka chce również zarazić swoją malutkę córeczkę Ashę. Joanna Krupa planuje zabrać dziewczynkę do Krakowa i nad Bałtyk, by pokazać jej piękno naszego kraju.
Joanna Krupa na początku listopada 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczona matka nie miała jednak zamiaru zwlekać z powrotem do pracy. Celebrytka niedawno przybyła do Warszawy, by kręcić nową, dziewiątą edycję znanego reality show ''Top Model'', której emisja odbędzie się już jesienią.
 

Praca ta wiąże jednak się z dłuższym pobytem w Polsce, którego modelka nie wyobrażała sobie spędzić bez swojej malutkiej córeczki Ashy-Leigh Nunes. Dziewczynka właśnie skończyła 8 miesięcy i to jest jej pierwszy raz, gdy odwiedza Polskę.
 

Asia kocha Polskę i chce tą miłością zarazić Ashę. Rok temu zwiedzała nasz kraj z mężem Douglasem. Na pewno wybiorą się z córeczką do Krakowa i nad Bałtyk, bo te miejsca są jej sercu szczególnie bliskie. No i w końcu naje się pierogów, bo one nigdzie jej tak nie smakują jak u nas

- przekazuje informator w rozmowie z dziennikiem ''Fakt''. 
 
Joanna Krupa przyleciała do Polski.

 
Źródło: fakt.pl | Fotografie: pudelek.pl, plotek.pl

Zobacz także:

1. Rodzice krzywdzą swoje dzieci i śmieją się przy tym w głos! Straszna moda na Tik-Toku!
2. Przyszedł zapłacić grzywnę grosiakami. Kasjerki nie chciały przyjąć pieniędzy.
3. Wstrząsające wyznanie Maryli Rodowicz. Piosenkarka uciekła gwałcicielowi!
 
Udostępnij na Facebooku