Joanna Krupa dostała program o macierzyństwie w LA? Co na to jej mąż?

Małgorzata
5 miesięcy temu
Joanna Krupa dostała program o macierzyństwie w LA? Co na to jej mąż?
FB Udostępnij na Facebooku
Joanna Krupa już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Właśnie pojawiły się plotki, że "Dżoana" ma dostać reality show, w którym będzie pokazywać swoje życie po narodzinach córeczki.
Joanna Krupa od Dnia Matki, gdy to pochwaliła się w DDTVN, że jest w ciąży, bardzo chętnie pokazuje w Instagramie swoje zdjęcia z kolejnych dni w stanie błogosławionym. Modelka świetnie znosi ciążę i dlatego też nie zrezygnowała z prowadzenia "Top Model". Teraz plotkuje się, że TVN chce wykorzystać to, że modelka jest na fali i zaproponowali jej reality show. W programie Joanna miałaby pokazywać swoje życie po porodzie w LA. 


Okazuje się, że program ma już swoją roboczą nazwę - "Joanna & Baby". Modelka pokazywałaby, jak sobie radzi z radościami i trudami macierzyństwa i jak wraca do formy sprzed ciąży. Gdy władze TVN zaproponowały jej reality show to kobieta zgodziła się bez zastanowienia. 


Podobno w reality show miałaby się też pojawiać mama Joanny, Wanda Krupa, która swoją przebojowością ujęła widzów w "Starsza pani musi fiknąć". Jedynym problemem stojącym na drodze "Dżoany" do kolejnego etapu w karierze ma być jej mąż, Douglas Nunes. 


Nunes nie chce, aby ich córeczka była dzieckiem telewizji. Marzy o tym, aby ich dziecko mogło być anonimowe mimo, że rodzice są rozpoznawani. Modelka ma jednak nadzieję, że ukochany pod wpływem jej nacisków zmieni zdanie i dzięki temu będą mogli razem wystąpić we własnym programie. źródło: plotek.pl  I  fotografie: plotek.pl
 
Udostępnij na Facebooku