Joanna Krupa nie przestaje umieszczać zdjęć córeczki! Oszalała?

Małgorzata
7 miesięcy temu
Joanna Krupa nie przestaje umieszczać zdjęć córeczki! Oszalała?
FB Udostępnij na Facebooku
Joanna Krupa zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy została mamą i teraz, co chwilę publikuje na swoim Instagramie zdjęcia przedstawiające maleńką Ahhę-Leigh Presley Nunes. Wizerunkiem siostrzenicy chętnie dzieli się też siostra prowadzącej "Top Model".
26 maja 2019 roku "Dżoana" za pośrednictwem "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się, że jest w ciaży. Od tego momentu bardzo chętnie dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z kolejnych etapów ciąży. Ponadto gwiazda udowadniała na każdym kroku, że ciąża to nie choroba i nawet na chwilę nie zwalniała tempa! Dopiero pod koniec sierpnia zrezygnowała z bywania na salonach i wyjechała do USA, gdzie wspólnie z mężem, już w zaciszu domowym czekała na rozwiązanie. 


2 listopada 2019 roku Joanna powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 

"Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Córeczka Asha-Leigh Presley Nunes urodzona 02.11.2019 o 5.50 po południu. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki" - napisała tuż po porodzie Krupa. 


Od tamtej pory "Dżoana" zasypuje swoich obserwatorów zdjęciami, które przedstawiają maleńką Ashę-Leigh Presley Nunes. 

"Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać przed publikowaniem zdjęć mojej malutkiej" - wyjaśniła Joanna pod najnowszymi zdjęciami. 

fii. 

W szpitalu obecna była też siostra "Dżoana", Marta. Ona też nie przestaje publikować zdjęć siostrzenicy.  
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: Instagram
 
Udostępnij na Facebooku