Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterowi, który skrytykował jej mały biust. ''ja taką siebie LUBIĘ''.

Joanna
8 miesięcy temu
Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterowi, który skrytykował jej mały biust. ''ja taką siebie LUBIĘ''.
FB Udostępnij na Facebooku
Celebrytka postanowiła odnieść się do hejtu, jaki otrzymała w związku z jej małym biustem. Czy nakłoni to innych internetowych krytyków do samorefleksji?
Joanna Koroniewska to zarażająca optymizmem celebrytka, która na swoich mediach społecznościowych bardzo często udostępnia swoje naturalne, bez filtrów i makijażu zdjęcia. Kobieta nie przejmując się opinią innych, ostatnio dodała wakacyjną fotkę w bikini, za co została w przykry sposób skrytykowana. Aktorka zablokowała natręta, po czym postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. 
 

(...)Od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia. Jednego pana fotografa to nawet musiałam zablokować, ponieważ... Ewidentnie fota w kostiumie kąpielowym wzbudziła w NIM ogromne emocje . I zapewniam TO nie było ani zgorszenie, ani podziw... A co TO było?! No właśnie - rozmyśla Koroniewska

Celebrytka przy okazji nawiązała do akceptacji samego siebie -
 

Obfitość biustu ma dla niektórych WIEEEEELKIE znaczenie. No cóż. Czy to oznacza, że KOBIETA o małym biuście nie powinna pokazywać się na zdjęciu w bikini?!! Albo, że budzi w tych osobach odrazę?! Szczerze, czy to oznacza, że babka o kształtach skądinąd mniej obfitych tudzież zbyt obfitych ma czuć się źle?! Bo co?! Wiem, jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie LUBIĘ. Przede wszystkim. Najpierw JA SIEBIE. To MA znaczenie.

Na koniec gwiazda przekazała, że lubi swoje wady, ale agresji wobec inności nie akceptuje -

Kiedyś pewnie bym to przeżywała, a dzisiaj wrzucam takie zdjęcia z pełną świadomością. Znam swoje wady i je polubiłam. Tak jak wszystkie zalety. Ale żeby z takich błahych skądinąd powodów mieć wobec drugiej osoby agresję?! Przeszłam już skakanie i otwartą buzię, przejdę i deskę, a właściwie dwie. Różnimy się wyglądem, czasem nawet poglądami, aż mnie korci żeby i o tym z Wami porozmawiać, ale AGRESJA wobec inności?! TEGO NIE akceptuję

Jak myślicie, czy hejter się zreflektuje i następnym razem zastanowi się co pisze?
 
Joanna Koroniewska skrytykowana za mały biust.

 
Źródło: pudelek.pl, instagram.com | Fotografie: pudelek.pl, youtube.com

Zobacz także:

1. Dominika Gwit rozpoczęła starania o dziecko? Kontrowersyjne wyznanie!
2. Oliwia i Łukasz ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' zostali skrytykowani! Za co im się oberwało?
3. Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż! Jej córka się na to nie zgadza?!
Udostępnij na Facebooku