Jeździła beztrosko na rolkach, a na drugi dzień już nie żyła! Dlaczego?

Małgorzata
6 miesięcy temu
Jeździła beztrosko na rolkach, a na drugi dzień już nie żyła! Dlaczego?
FB Udostępnij na Facebooku
Mówi się, że rodzic nigdy nie powinien pochować swojego dziecka. Są to bardzo mądre słowa, bo żaden rodzic nie chce żegnać swojej ukochanej pociechy. Niestety z takim strasznym przeżyciem musieli zmierzyć się rodzice 13-letniej Wiktorii. Dziewczynka jeżdżąc beztrosko na rolkach nagle miała wypadek. Na drugi dzień zmarła.
Do tej okropnej tragedii doszło w miejscowości Chodecz, niedaleko Włocławka. To właśnie tam 13-letnia Wiktoria razem z rodzeństwem spędzała czas w parku korzystając ze świeżego powietrza. Dziewczynki jeździły na rolkach, a chłopiec na rowerze. Nagle Wiktoria wpadła na rosnące na poboczu drzewo i uderzyła się w głowę. Była potłuczona, ale sama doszła do domu. 


Siostra Wiktorii powiedziała mamie, że 13-latka miała wypadek. Dziewczynkę wciąż bolała głowa i było jej niedobrze. Mama dała córce tabletkę przeciwbólową i po tym dziecko już nie narzekało na ból głowy. Ustały wymioty. Wieczorem wszyscy poszli spać. 


Rano mama po wejściu do pokoju córki odkryła, że Wiktoria nie oddycha. Rodzice od razu rozpoczęli reanimację i zadzwonili po pogotowie. Niestety było już na późno na uratowanie dziewczynki. 

Prokuratura podjęła decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku