Jest zarówno mamą, jak i babcią! Ojcem dzieci jest jej 24-letni syn!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Jest zarówno mamą, jak i babcią! Ojcem dzieci jest jej 24-letni syn!
FB Udostępnij na Facebooku
45-letnia Valdira das Neves urodziła swoje własne wnuki! Kobieta postanowiła pomóc swojemu 24-letniemu synowi, który marzył o zostaniu ojcem, ale jest homoseksualistą. Na świecie pojawiła się dziewczynka i chłopiec.

45-latka postanowiła urodzić dzieci swojemu synowi!

45-letnia Valdira das Neves tak bardzo kocha swojego homoseksualnego syna, że postanowiła spełnić jego największe marzenie. Marcelo das Neves Junior chciał zostać ojcem. Mimo, że cztery lata temu poroniła to postanowiła spróbować raz jeszcze i tym razem ciąża zakończyła się sukcesem - na świecie pojawiły się bliźnięta, Noah i Maria. Kobieta powiedziała dziennikarzom, że od zawsze czuła, że jej syn jest inny, ale mimo to nie chciała, aby homoseksualizm był przeszkodą w zostaniu ojcem. 


Gdy Marcelo powiedział matce, że chce być ojcem to ona bez wahania zaproponowała mu pomoc. Po wielogodzinnych dyskusjach doszli do wniosku, że to najlepszy pomysł i dzięki temu nasienie 24-latka zostało użyte do zapłodnienia komórki jajowej anonimowej dawczyni. Później zapłodnione komórki wszczepiono 45-letniej nauczycielce

 

Została jednocześnie babcią i mamą. 

Po trzech nieudanych próbach in vitro w końcu się udało. Valdira oraz Marcel nie posiadali się ze szczęścia. 3 września na świat przyszły bliźnięta, Maria oraz Noah. Chłopiec musiał być pod opieką pediatrów dłużej niż jego siostrzyczka, ponieważ miał problemy z oddychaniem. Szybko jednak wrócił do sił. 

Marcel wyznał w rozmowie z mediami, że jego mama kiedyś spodziewała się dziecka. 

"Moja mama cztery lata temu zaszła w ciążę z moim ojcem. Wydawało się, że wszystko jest w porządku. Aż do 7 miesiąca, kiedy to zaczęła rodzić. Moja malutka siostrzyczka przyszła na świat zdecydowanie za wcześnie. Przeżyła tydzień, po czym odeszła…" - powiedział wyraźnie poruszony. Teraz jest najszczęśliwszym mężczyzną na świecie, bo ma obok dwójkę swoich cudownych dzieci. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku