Mówią o niej, że jest piękna tylko wtedy, gdy stoi bokiem. Wszystko to przez okrutną chorobę!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Mówią o niej, że jest piękna tylko wtedy, gdy stoi bokiem. Wszystko to przez okrutną chorobę!
FB Udostępnij na Facebooku
Gdy spotykasz Katie Meehan i stoi do Ciebie bokiem to pierwsze, co myślisz to jaka jest piękna. Gładka cera, ładny nosek i zdrowe, błyszczące włosy. Wszystko się zmienia, gdy dziewczyna odwraca się do Ciebie przodem. Wtedy widzisz napuchniętą buzię i zastanawiasz się, dlaczego tak się stało.
Katie Meehan urodziła się z naczyniakiem limfatycznym, który jest zlokalizowany w obrębie jej twarzy. Wpływa on na wygląd jej buzi i bardzo ją deformuje. Dziewczyna ma za sobą wiele operacji, jednak wciąż nie uzyskano efektu, który mógłby zadowalać młodą kobietę. Jej buzia ciągle wygląda na niesymetryczną.


Meehan do niedawna nie chciała się pokazywać ludziom, bo źle się czuła z tym, jak wygląda. Była bardzo niepewną siebie i nieśmiałą dziewczyną, która każdą chwilę po szkole spędzała w zaciszu domowym. Rzadko kiedy opuszczała swój pokój. 


Wszystko zmieniło się po dwudziestych piątych urodzinach Katie. Dziewczyna postanowiła o siebie zadbać i w końcu wyjść do ludzi. Teraz chętnie umieszcza swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i wychodzi z przyjaciółmi na miasto. Nie wstydzi się już tego, jak wygląda, bo zrozumiała, że to, co przeszła pokazuje, jak silną jest osobą. 


Katie mogłaby być wzorem dla niejednej osoby, która ma kompleksy spowodowane swoim wyglądem.  Ta młoda kobieta pokazuje nam, że nie wolno zamykać się w czterech ścianach i trzeba korzystać z życia bez względu na wszystko!

Przekaż dalej tę historię, niech dotrze do jak największej liczby osób!źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
 
Udostępnij na Facebooku