Jest dziewicą i ma 29 lat. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Jest dziewicą i ma 29 lat. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą!
FB Udostępnij na Facebooku
Dzieci wciąż się nas pytają skąd na świecie biorą się dzieci, a my dorośli dobrze wiemy, że może się to stać na trzy sposoby. Dzięki jednemu z nich 29-letnia Lauren z Kanady niedługo zostanie mamą.

Dziewica urodzi dziecko. 

To naprawdę szokujące, ale w dzisiejszych czasach kobieta nie musi uprawiać seksu, aby spodziewać się dziecka. Przykładem może być Lauren, 29-letnia dziewica, która niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko! Lauren zdecydowała się na dziewictwo, ponieważ nie spotkała jeszcze mężczyzny, z którym mogłaby założyć rodzinę. Od zawsze marzyła jednak o posiadaniu dzieci. 

 

Historia Lauren.

Lauren wychowała się w bardzo religijnej rodzinie. Od najmłodszych lat mówiono jej, że kobieta powinna zachować czystość przedmałżeńską dla mężczyzny, z którym po ślubie wspólnie pójdzie przez życie. Ponadto dziewczyna od zawsze miała problemy z hormonami, a wszystko to przez niedoczynność przysadki mózgowej. Przez to wszystko rozwijała się dużo wolniej od swoich rówieśników. 


To, że przez chorobę rozwijała się wolniej wywoływało u niej dużo problemów natury psychicznej, np. stany lękowe. Była zaskoczona, gdy dzięki zażywaniu dostosowanych dla niej leków zaczęła doganiać swoich kolegów i koleżanki. Nie miała jednak żadnej świadomości płciowej. Gdy pewnego dnia wpadła na pomysł randki przez internet, bardzo się zawiodła. Pierwszą wiadomością bowiem, jaką dostała było: "Wyślesz mi swoje nagie fotki?". 

 

W drodze ku marzeniom.

Lauren z biegiem lat wciąż nie spotkała odpowiedniego mężczyzny, z którym chciałaby się zestarzeć. Robiła się też coraz starsza, a zawsze chciała mieć dzieci. Podjęła w końcu dość odważną decyzję. Postanowiła, że podda się sztucznemu zapłodnieniu i dzięki temu zostanie mamą będąc dziewicą. Udało się już za pierwszym razem i niedługo Lauren przywita na świecie swoje pierwsze dziecko!

 

In Vitro jako skomplikowana procedura u dziewicy. 

Dr Geetha Venkat wyjaśniła, że procedura sztucznego zapłodnienia u dziewicy jest skomplikowanym zabiegiem

"Nie możemy wykonać żadnej procedury przez pochwę. Nie możemy naruszyć błony dziewiczej, w związku z czym musimy wykonać skan brzucha w miejscu, które nie jest zbliżone do macicy oraz jajników. Badamy krew, sprawdzamy hormony. Pobieramy jajeczka z podbrzusza." - powiedziała dziennikarzom, którzy byli bardzo zainteresowani całą procedurą. 

Dzięki współczesnej medycynie Lauren miała szansę, aby zostać matką. 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , onet.pl
Udostępnij na Facebooku