Z ciężarówki wypadł pręt, który przebił auto, którym jechała matka z synem. Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Z ciężarówki wypadł pręt, który przebił auto, którym jechała matka z synem. Tylko dla osób o mocnych nerwach!
FB Udostępnij na Facebooku
W tym przypadku uniknięcie tragedii można spokojnie nazwać cudem. Zdjęcia, które poniżej zobaczycie są tylko dla osób o mocnych nerwach i pokazują, że kierująca samochodem kobieta oszukała śmierć!
Po drodze New King Valley Expressway w Malezji jechała ciężarówka przewożąca żelazne pręty. Nagle jeden z nich wysunął się i... wbił w jadący z tyłu samochód! Przebił szybę i wbił się w fotel kierującej autem kobiety!


Cały wypadek został opisany w sieci przez kolegę kobiety, która siedziała za kierownicą. 

"Chciałem podzielić się tym, co przydarzyło się mojej znajomej tego popołudnia na New King Valley Expressway około 13:30 w drodze do Setia Alam. Metalowy pręt spadł z ciężarówki, przebił się przez przednią szybę, a następnie przez fotel pasażera, gdzie siedziała kobieta i zatrzymał się nad 4-letnim chłopcem, który spał na tylnym siedzeniu. Proszę, zachowajcie ostrożność jadąc NKVE… Jedno to ciągłe roboty drogowe, drugie to ciężarówki.


Tylko szczęście sprawiło, ze kobieta i jej syn nie zginęli przebici prętem! Wystarczyłoby, ze pręt wbiłby się chociaż milimetr niżej i dwie osoby straciłyby życie!

 
Gdyby chłopiec na tylnym siedzeniu nie leżał to z całą pewnością by zginął. 


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku