Jak wielka znieczulica panuje w polskim społeczeństwie? Sytuacje w Jarocinie przeraża


ponad rok temu
Jak wielka znieczulica panuje w polskim społeczeństwie? Sytuacje w Jarocinie przeraża
FB Udostępnij na Facebooku
Świat zmierza w złym kierunku, o czym pokazuje jedna z sytuacji w Jarocinie. Mężczyzna chciał zgwałcić kobietę, która szła chodnikiem. Ofiara zaczęła się bronić. Niestety nikt z przechodniów nawet nie zareagował na tę sytuację. To świadczy o tym, że nawet wśród ludzi nie możemy czuć się bezpiecznie.
 
 Dzięki zwinności kobiety, zdążyła się ona wyswobodzić spod opresji. Szybko uciekła na środek ulicy by zatrzymać jakikolwiek samochód. Jeden z kierowców zatrzymał się jednak, gdy usłyszał błagania kobiety o pomoc, zamknął szybkę i szybko odjechał pozostawiając ją na pastwę losu.
 

Do napaści doszło na chodniku wzdłuż drogi krajowej. Ulicą przejeżdżali kierowcy, którzy widzieli szarpiącą się kobietę z mężczyzną. Nikt nie zareagował. Kiedy poszkodowanej udało się uciec, wybiegła na środek ulicy. Zatrzymała pojazd. Jeden z kierowców uchylił szybę w samochodzie, a kobieta poprosiła go, żeby jej pomógł, to ten zamknął szybę i odjechał. Nawet nas nie poinformował. Zostało wszczęte dochodzenie w tej sprawie, które prowadzi prokuratura. Mogę dodać jedynie, że na pewno zostanie wystosowany wniosek o areszt dla napastnika- mówiła  rzeczniczka prasowa jarocińskiej policji, w rozmowie z Fakt24.pl.

 

Nie jest jeszcze wiadomo, czy kierowca, który uciekł z miejsca zdarzenia i odmówił pomocy kobiecie, odpowie za swoją bierność. Ta sytuacja jest bardzo niepokojąca i pokazuje, że. dzisiejszych czasach trudno liczyć na jakąkolwiek pomoc. 

Źródło: Fakt.pl 

Udostępnij na Facebooku