W takich warunkach każdy chciałby mieszkać. Zdjęcia apartamentu Dody.


10 miesięcy temu
W takich warunkach każdy chciałby mieszkać. Zdjęcia apartamentu Dody.
FB Udostępnij na Facebooku
Doda zalicza do jednej z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Wciąż cieszy się uznaniem wśród wielu fanów, a jej koncerty są przepełnione. Co za tym idzie, aktorka nie musi się martwić o swoje finanse. W ostatnim czasie pokazała mieszkanie, w którym spędza swój wolny czas.
Polska publiczność na dobre pokochała tą piosenkarkę. Jej kariera rozwinęła się bardzo szybko, dzięki czemu mogła zarobić niemałe pieniądze za sprzedaż płyt, czy dawanie koncertów. Teraz każda rzecz, o której tylko zamarzy, może być jej. Piosenkarka pochwaliła się, jak mieszka. Możemy zobacz wnętrza jej mieszkania. Sam wygląd powoduje, że na pewno nie było tanie.
 
Każdy jej fan dobrze wie, że błyszczące i bardzo wymyślne kreacje to właśnie jej styl. Lubi zaskakiwać niebanalnymi stylizacjami, a także przebywać wśród luksusowych rzeczach. Podobnie urządziła także swoje mieszkanie, w którym nie brakuje jej „szalonego” stylu. 
Zdjęcia wnętrza mieszkania Doda wprawiają w zachwyt. Od razu widzimy, że wokalistka umie dobrze dobrać kolory, a jej poczucie stylu jest na bardzo dobrym poziomie. Aby przygotować tak bajeczne mieszkanie Doda wspomogła się Ewą Majewską oraz Adrianą Zintel. Są oni z Pogotowia Wnętrzarskiego. Jej dom możemy zobaczyć w warszawskim Mokotowie. Okazuje się, że ta dzielnica jest jedną z najbardziej prestiżowych w całej stolicy.

Jej dom znajduje się na strzeżonym osiedlu Biały Kamień. Niedaleko ma dostęp do Parku Pole Mokotowskie, a także do Galerii Mokotów. Mieszkanie składa się z 2 pięter i ma aż 140 metrów kwadratowych. Wokalistka może także pochwalić się ogrodem na dachu. Wycena tego domu wacha się w granicy 3 milionów złotych.

 
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku