Internauci uwielbiają to ogłoszenie sprzedaży samochodu! To się nazywa kreatywność!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Internauci uwielbiają to ogłoszenie sprzedaży samochodu! To się nazywa kreatywność!
FB Udostępnij na Facebooku
Niemal wszystkie ogłoszenia dotyczące sprzedaży samochodu są takie same. Jednak zdarzają się też takie, które wzbudzają zainteresowanie i zostały stworzone przez kreatywnych właścicieli sprzedawanych pojazdów! To, które pokażemy Wam dzisiaj podbije Wasze serca! :)
Przyzwyczailiśmy się, że samochody są sprzedawane zwykle poprzez ogłoszenia w serwisach internetowych lub gazetach. Jednak właściciel Opla Astry z Kamiennej Góry postawił na coś innego i zaskoczył tym wszystkich. Jego ogłoszenie bardzo szybko zdobyło popularność w internecie. Z pomocą najbliższych przyjaciół i babci nagrał filmik, który ma zachęcić do kupna samochodu!


Filmik przypomina reportaż. Właściciel samochodu przytacza w nim opinie osób ze swojego otoczenia dotyczące sprzedawanego pojazdu. Furorę robi tutaj babcia, która nie może pogodzić się z tym, ze wnuk sprzedaje tak cudowny samochód!


"Całe życie myślałam, że on wyrośnie na jakiegoś mądrego chłopaka. Ale widzę, że wyrósł na idiotę." - mówi o ukochanym wnuku. 

Na filmiku jest też link do serwisu internetowego, gdzie sprzedawca umieścił już tradycyjne ogłoszenie dotyczące sprzedaży. 

 

 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku