Internauci oburzeni strojem Roksany Węgiel. "Jak można się tak ubierać mając 14 lat?"

Karolina
ponad rok temu
Internauci oburzeni strojem Roksany Węgiel.
FB Udostępnij na Facebooku
Roksana Węgiel wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Młodej piosenkarce jednak większą popularność przyniósł występ w Eurowizji dla dzieci, gdzie dziewczyna także zajęła pierwsze miejsce.

Strój niestosowny do wieku

Młoda artystka podczas premiery filmu "Manu. Bądź sobą" miała na sobie strój, który wielu ludziom nie przypadł do gustu, a wręcz wywołał burzę wśród internautów. Są tacy, którzy krytykują za to Roksanę i tacy, którzy uważają, że to nic niestosownego, a dziewczynka wygląda fenomenalnie. Burza wśród internautów

Roksana jest młoda, lecz bardzo rozpoznawalna przez ludzi w całej Polsce. Wiele Polaków zachwyca się występami młodej artystki. Swoją popularnością cieszy się również w mediach społecznościowych, czego czystym przykładem jest jej konto na instagramie. Obserwuje ją tam ok. 600tyś osób. 

We wtorek, 2 kwietnia dziewczyna pojawiła się na premierze filmu "Manu. Bądź sobą". Strój, jaki miała wtedy na sobie bardzo nie spodobał się niektórym osobom. Wywołało to burzę między tymi, którzy krytykowali dziewczynę za ubiór i tymi, którzy bronili stylu dziewczyny. 

Roksana pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie ubrana w długie, czarne kozaki na obcasie, obcisłe spodnie, kurtkę bomberkę, oraz bluzeczkę z dekoltem. 


 

Teksty internautów

Wiele osób uważa, że ten strój jest zbyt wyzywający jak dla dziewczyny, która ma dopiero 14 lat. Nie kryli się ze swoim zdaniem i zostawiali pod zdjęciem Roksany negatywne komentarze krytykujące dziewczynę. 

 
Nie jesteś zbyt młoda na takie buty??

Jeszcze głębszy dekolt, wyższe obcasy i dłuższe paznokcie i będziesz wyglądać na czterdziestkę i będzie za*****cie. No super gwiazda i te sprawy ale no k***a nie przesadzaj, ty masz 14 lat

Boze kochany, jak tak w ogóle mozna.  W wieku 14 lat już obcasik, pazurki, ogromny dekolt- chodziaz i tak jestes deska hahahahhahahahah ogarnij sie dziewczyno

Komentarze w obronie piosenkarki: 

Przekraczasz limit piękna kochana 😍💗💗

Roxie super fotka  😍💕

Nie ogarniam czemu niektórzy mają coś do tego że masz 14 lat i dlatego ta stylizacja jest do twojego wieku źle dopasowana. Wyglądasz cudownie ! Te komentarze krytyczne nie mają sensu! Każdy nosi to, co chce. 

Co myślicie o tej burzy wśród fanów Roksany? Myślicie, że dziewczyna przegięła, czy ludzie wyolbrzymiają? 

Źródło: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku