Michał Piróg nie daje za wygraną. Walczy z PiSem?


ponad rok temu
Michał Piróg nie daje za wygraną. Walczy z PiSem?
FB Udostępnij na Facebooku
Michał Piróg chętnie wypowiada się na trudne tematy. Teraz padły na prawdę mocne słowa..
Michał nie chce, aby inni ludzie, a w szczególności politycy wciąż twierdzili, że homoseksualizm jest chorobą i że trzeba z nim walczyć. Dzięki swojej popularności i wielkiej odwagi próbuje pokazać, że ludzie z odmienną orientacją mają takie same prawa! W ostatniej wypowiedzi zrobił porównanie jednej z partii do Hitlera..
 
Słowa Kai Godek, które mogliśmy usłyszeć w ostatnim czasie bardzo zasmuciły Michała Piróga. Twierdzi ona, że osoba homoseksualna chce adoptować dziecko tylko w jednym celu. Jedyne czego chcą to gwałt i molestowanie nieletnich. Piróg od razu odniósł się do jej wypowiedzi.
 
 

Proszę i czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem droga Pani. Zapewne tak jak Pani nie jest escortą puszczającą się za prezenty i wystawne życie (przecież są takie kobiety). Wyjątki nie stanowią reguły. Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny bo nie bywa w ciąży

 
Kolejną osobą, która chciała podjąć ten temat okazała się Krystyna Pawłowicz. Ona również twierdzi, że geje chcą niszczyć psychikę dzieci poprzez ich molestowanie. Podkreśla, że homoseksualizm to choroba, z którą trzeba walczyć!
 
Kolejna taka wypowiedź jeszcze bardziej rozzłościła artystę. Jak zwykle, nie dał za wygraną i opublikował post na Instagramie. To co napisał, szokuje. Czy ma rację ? Przeczytajcie! 
 

PiS jest jak Hitler, on też nienawidził Żydów i homoseksualistów" "Polityka nagonki w poprzednich wyborach szczucie i zastraszanie na uchodźców a tym razem na Żydów społeczeństwo LGBT i UE ... już Hitler na tym bazował. Wskazując palcem i strasząc danymi grupami mniejszościowymi

 
Co myślicie o całej nagonce na osoby o odmiennej orientacji? Trzeba walczyć, czy zaakceptować ?
 
​źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku