Harry i Meghan wydali oświadczenie, które zszokowało cały świat! Jest reakcja fanów pary!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Harry i Meghan wydali oświadczenie, które zszokowało cały świat! Jest reakcja fanów pary!
FB Udostępnij na Facebooku
Meghan i Harry zszokowali cały świat publikując oświadczenie, w którym poinformowali, że rezygnują z pełnienia wysokich funkcji w rodzinie królewskiej. Teraz internet zalały komentarze odnośnie decyzji Sussexów. Nie wszystkie opinie są im przychylne!
Od dawna plotkowało się, że atmosfera w Rodzinie Królewskiej odkąd dołączyła do niej Meghan jest niezwykle napięta. Mówiło się, że Sussexowie chcą się odseparować od reszty rodziny, ale nikt tak naprawdę nie wierzył, że odważą się na ten krok. 

 
8 stycznia 2020 roku na Instagramie małżeństwa pojawiło się oświadczenie, które zszokowało cały świat. Meghan i Harry powiadomili wszystkich, że rezygnują z pełnienia wysokich funkcji w rodzinie królewskiej i planują rozpoczęcie nowego rozdziału życia, w którym będą żyć na własny koszt.

"Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako ‘starsi’ członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej (...)" - napisali w oświadczeniu. 


Pod oświadczeniem Sussexów pojawiło się od razu wiele komentarzy, z których większość nie jest zbyt przychylnych małżeństwu. Niektórzy gratulowali im odwagi i tego, że chcą żyć na własny koszt, ale inni zarzucali im nieodpowiedzialność i pytają, czy planują oni zwrócić podatnikom pieniądze, które wydali na swoje zachcianki do tego dnia. 

"Zrezygnujcie z domu w Wielkiej Brytanii i wszystkich innych przywilejów. Zbudujcie dom lub kupcie mieszkanie za zarobione przez siebie pieniądze i dopiero wtedy mówcie o niezależności", "Dobrze, że wyjeżdżacie. Tylko nie zapomnijcie zrzec się tytułów i przywilejów", "Obawiam się, że oszukujecie samych siebie, myśląc, że dzięki tej decyzji będziecie mieć więcej prywatności’ - grzmią internauci.


Wśród komentujących pojawiły się też osoby, które wprost nazwaly Meghan i Harry'ego zdrajcami i oszustami. 

Myślicie, że podjęli właściwą decyzję odcinając się od Pałacu?
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: plotek.pl, dorzeczy.pl, fakt.pl

 

 
 
Udostępnij na Facebooku