Dominika Gwit zszokowała fanów. Czyżby dieta?


ponad rok temu
Dominika Gwit zszokowała fanów. Czyżby dieta?
FB Udostępnij na Facebooku
Aktorka po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Znana z seriali taki jak „Komisarz Alex”, czy „Za marzenia” Dominika zyskała popularność dzięki ogromnej metamorfozie. Teraz znów się jej podjęła.
Dominika Gwit na jednym ze swoim portali społecznościowych opublikowała zdjęcie. Przedstawia na nim siebie, podczas spędzania aktywnego stylu życiu. Można zobaczyć aktorkę na rowerze, a w tle piękną łąkę.
 
Nie trzeba było długo czekać na reakcję jej fanów. Ich zdaniem gwiazda zdecydowanie schudła! Pojawiły się setki pytań, m.in. czy rozpoczęła nową dietę lub czy znów pragnie zaskoczyć nas nową sylwetką?
 
Dominika Gwit to bardzo życzliwa osobą, która ma w sobie wiele pozytywnej energii. Umie rozśmieszyć dobrym dowcipem, a spędzanie czasu w jej towarzystwie nigdy nie jest nudne!
 

 
Niestety, jak to bywa w świecie mediów, nie zawsze jest opisywana jako dobra i radosna kobieta. Często można spotkać smutne artykuły o jej „dodatkowych” kilogramach. Jednak aktorka pogodziła się z tym niesmacznym tematem!
 
Transformacja, którą przeszła Dominika Gwit kilka lat temu sprawiła niejednych w osłupienie. Był to tematem numer 1 wśród mediów. Dominika schudła w tamtym czasie 42 kilogramy! Niestety, aktorka nie utrzymała tej wagi i szybko wróciła do dawnej sylwetki..
 


 
Dodatkowe kilogramy jednak nie przeszkodzi w znalezieniu męża. Dominika wzięła ślub w 2018 roku. Teraz razem z Wojciechem Dunaszewskim tworzą szczęśliwy związek. Ta para mogła by być wielkim przykładem dla innym gwiazd, które często nie godzą się ze swoimi kilogramami, pomimo że mają ich o wiele mniej niż Gwit.
 
Dominika po raz kolejny pokazała zdjęcie, pokazujące jej metamorfozę. Wygląda naprawdę dobrze. Komentarze również są pozytywne!
 

Schudłaś?
 Wyglądasz jak zwykle promiennie. I chyba schudłaś?
 Znowu jesteś na diecie?

 


 

źródło: pikio.pl
fotografie: pikio.pl; google.pl
Udostępnij na Facebooku