Gwiazda "Top Model" w rozbieranej sesji w "Playboyu"! Wiedzieliście o tym?!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Gwiazda
FB Udostępnij na Facebooku
Klaudia El Dursi to jedna z wywołujących wiele emocji uczestniczek. Już na samym początku zrobiła piorunujące wrażenie na jurorach "Top Model". Modelka dobrze wie, jaka jest piękna i przejawia to będąc wyjątkowo pewną siebie osobą. Teraz rozbierane zdjęcia Klaudii pojawiły się na profilu "Playboya".
Program "Top Model" jest niezwykle popularny wśród widzów TVN. Wielu z nich z niecierpliwością czekało na najnowszą edycję i gdy w końcu pojawiła się w telewizji to po raz kolejny wywołuje wiele emocji. Jedną z najbardziej barwnych uczestniczek jest Klaudia El Dursi. Kobieta, jako pierwsza w historii programu otrzymała od jurorów złoty bilet i weszła do Domu Modeli bez udziału  w boot campie. 


Już po pierwszym odcinku w sieci zawrzało, bo okazało się, że 30-latka ma już za sobą sesje zdjęciowe i jest dość dobrze znana w celebryckim środowisku. Dodatkowo 30-latka mając 19-lat zdecydowała się na sesję dla "Playboya". Występowała też w pokazach oraz reklamowała bieliznę. 


Klaudia ma niesamowite ciało i ciężko jest uwierzyć w to, że urodziła dwójkę dzieci. Gdy w jednym z odcinków modelki i modele mieli wziąć udział w nagiej sesji zdjęciowej to kobieta wyglądała na zmieszaną. Swoją postawę argumentowała tym, że jej starszy syn chodzi już do szkoły i obawia się, że jego koledzy mogą to później komentować na przerwach. A co z jej dawnymi zdjęciami w "Playboyu"?


Klaudia jest najstarszą uczestniczką "Top Model". Mało kto jednak z uczestników wiedział o tym, że ich koleżanka ma już pewne doświadczenie w branży. Teraz na Instagramie "Playboya" pojawiły się zdjęcia El Dursi z sesji, gdy była nastolatką. 


Pamiętna sesja odbyła się w grudniu 2007 roku. `Modelka chętnie wtedy eksponowała swoje wdzięki i nie wyglądała na przejętą pokazując swoje ciało. 


Fani od razu skomplementowali zdjęcia El Dursi. Wszyscy byli pod wrażeniem jej ciała oraz zaznaczali w swoich komentarzach, że kobieta z czasem wygląda jeszcze piękniej. 

Musimy przyznać, że coś w tym jest. A co Wy o tym sądzicie? źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , tvn.pl
 
Udostępnij na Facebooku