Gwałciciel z Londynu nie ma łatwo. Współwięźniowie potraktowali go tak, jak na to zasłużył.

Joanna
2 tygodni temu
Gwałciciel z Londynu nie ma łatwo. Współwięźniowie potraktowali go tak, jak na to zasłużył.
FB Udostępnij na Facebooku
Osoba ze zdjęcia to 21-letni mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który wraz z kolegami Robertem Frenchem i Hilalem Mohamedem uwięził i wielokrotnie w najgorszy sposób zgwałcił nastolatkę. Niestety dla niego, więźniowie dowiedzieli się za co odbywa wyrok i postanowili wymierzyć sprawiedliwość na swój sposób.

Nastolatka została strasznie potraktowana.

Ofiara to 16-letnia dziewczynka, która w sierpniu 2016 przyjechała z Bristolu do Londynu. Jeden z towarzyszy, Roberto French podbiegł do dziewczyny, przyłożył jej maczetę do gardła, po czym zaczął ją okradać w obecności dwóch pozostałych sprawców, Abdisalama Mohamada i Hilala Mohameda. Porwali ją, pobili i przetrzymywali w jednym z bloków mieszkalnych w Enfield.  To tam nastolatka była wielokrotnie po kolei gwałcona. Dziewczynie na szczęście udało się uciec. 2 dni po tym zdarzeniu, jeden z oprawców został schwytany i doprowadzony do aresztu. 
 

Sprawca kary nie uniknął.

Abdisalam został aresztowany dopiero 26-ego maja 2017 roku i trafił do  więzienia dla mężczyzn HM Prison Pentonville na północy Londynu, w dzielnicy Barnsbury. Na reakcję współwięźniów nie trzeba było długo czekać. Zaledwie 9 dni minęło, a w sieci pojawiło się nagranie na którym mężczyzna jest szarpany, rozrywają mu koszulkę, obijają przedmiotami w głowę i w plecy, jak i po chwili zmuszają go siłą do włożenia głowy w pełną zanieczyszczeń muszlę klozetową. Dodatkowo grożą mu. Gwałciciel błagał o litość, jak i krzyczał że to znęcanie się.Reakcja internautów była oczywista.

W internecie można przeczytać wiele komentarzy na ten temat. Część osób nie jest przychylnie nastawiona do tego, co zrobili mu koledzy z celi. Jednak większość osób uważa, że dostał to, na co zasłużył, piszą że ''karma wraca''. Inni za to gratulują oprawcom gwałciciela i dziękują. Niestety, nic nie zwróci dziewczynie zdrowia psychicznego. Taka trauma na pewno pozostaje całe życie.

Źródło: o2.pl, standard.co.uk | Fotografie: youtube.com, metro.co.uk

Zobacz także:

1. Ta kobieta twierdzi, że ma wciąż za małe piersi i chce je ponownie powiększyć. Już utrudniają jej normalne funkcjonowanie!
2. Internauci namawiali 22-latkę do zamordowania dziecka, a ksiądz odmówił ochrzczenia go. Powód jest szokujący.
3. Pedofilia lepsza od aborcji? Absurdalne słowa księdza.

 

Udostępnij na Facebooku