Grób Piotra Woźniaka-Staraka został przeniesiony?! Ludzie na cmentarzu przecierali oczy ze zdziwienia!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Grób Piotra Woźniaka-Staraka został przeniesiony?! Ludzie na cmentarzu przecierali oczy ze zdziwienia!
FB Udostępnij na Facebooku
"Super Express" poinformował o szokującym odkryciu. Na jednym z cmentarzy w Warszawie znajduje się grób Piotra Woźniaka-Staraka! Jak to możliwe?

Grób Piotra Woźniaka-Staraka nie jest już w Fuledzie? 

Niedługo minie rok od śmierci producenta, Piotra Woźniaka-Staraka, który prywatnie był mężem gwiazdy TVN, Agnieszki Woźniak-Starak. Zaginięciem mężczyzny żył cały kraj. Większość z nich miała nadzieję na odnalezienie producenta żywego. Niestety po kilku dniach nurkowie natrafili na jego ciało. Pogrzeb odbył się w jego ukochanej rodzinnej posiadłości Fuledzie na Mazurach. Z czasem okazało się jednak, że ten pochówek był nielegalny, ponieważ grzebanie zwłok poza cmentarzami nie jest w Polsce możliwe. Sprawa trafiła do sądu i wyrok miał zapaść w sierpniu. 

Rodzina co prawda przekonywała, że trumna została złożona w specjalnie przygotowanych do tego katakumbach, ale nie przekonało to inspektora nadzoru budowlanego w Giżycku. 

Teraz "Super Express" odkrył, że na jednym z warszawskich cmentarzy znajduje się... grób Piotra Woźniaka-Staraka!

"Jednak ku zaskoczeniu wszystkich zainteresowanych, okazuje się, że grób Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się również w Warszawie na cmentarzu Powązkowskim. Pięknie przystrojony kwiatami i sercem z czerwonych róż od razu zawraca uwagę przechodniów." - pisze w gazecie. 


Czyżby zatem rodzina producenta potajemnie zorganizowała drugi pogrzeb i przeniosła prochy zmarłego na cmentarz na Starych Powązkach w Warszawie

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, wp.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku