Te zdjęcia nie powinny ujrzeć światła dziennego. Osobiste zdjęcia Sławomira, a na nich roznegliżowana Kajra!


12 miesięcy temu
Te zdjęcia nie powinny ujrzeć światła dziennego. Osobiste zdjęcia Sławomira, a na nich roznegliżowana Kajra!
FB Udostępnij na Facebooku
Gwiazdor disco polo razem ze swoją żoną nie dzieli się całym swoim prywatnym życiem. Pewne rzeczy pozostawiają dla własnej informacji, nie afiszując się z tym. W ostatnim czasie jednak pozwolili sobie na uchylenie rąbka tajemnicy. Wszystko to za sprawą dodanego zdjęcia. Ciężko na nich doszukać się spodni, czy koszulki..

Sławomir nie przestaje nas zadziwiać. Co więcej jego popularność wciąż rośnie, a jego fani coraz liczniej przybywają na koncerty. Co za tym idzie, informacje o jego prywatnym życiu są bardzo ciekawym tematem. Internauci chętnie czytają o piosenkarzu i jego najróżniejszych przeżyciach. Pomimo to, on sam nie chce dzielić się w 100 procentach swoim życiem. Próbuje stworzyć otoczkę, w której ma swoją własną prywatność. Tym razem jednak pokazał coś, co do tej pory często ukrywał..

 

Na fotografii umieszczonej w Internecie możemy zobaczyć jak z całą rodziną spędza tak ważny dla dzieci dzień. 1 czerwca można było ich zobaczyć w super humorach, a ich nagość może zaskoczyć!
 

Podczas dnia dziecka, na Instagramowym koncie Sławomira mogliśmy zobaczyć kolejne zdjęcie. Nie było to zdjęcia z czerwonego dywanu, czy jednego z ostatnich koncertów. To bardzo prywatne zdjęcie pokazujące jak wspaniale spędzali razem z całą rodzinę ten cudowny dzień. Mogliśmy także zobaczyć żonę Sławomira w bardzo seksownym stroju kąpielowym. Z pewnością prowadzi zdrowy tryb życia, co można zauważyć w pięknej formie. Dla wielu kobiet jaka sylwetka to marzenie!

 

Internauci mogli także podziwiać ich dziecko. Kordian, bo tak nazwali syna, ma dopiero 3 latka, a już zwiedza tak piękne zakątki świata. Razem z rodzicami spędzał udany dzień na plaży. Sławomir pokazywał mu także zwierzęta charakterystyczne dla tamtejszych okolic.

 

Zdjęcia mogliśmy podziwiać zarówno na koncie Sławomira, jak i Kajry. Każdy z nich dołączył wielką prośbę. Co napisali?

Cześć tu Kajra pamiętajcie by dzień dziecka, był każdego dnia! Kochajcie, dbajcie, tulcie, dajcie poczucie bezpieczeństwa i wyjątkowości. Bycie dla dziecka, czas i uważność to najlepszy dar, bo miłość jest bezwarunkowa!
 

Cześć tu Sławomir. Wszystkim DZIECIOM życzę dzisiaj tego, aby beztroski czas trwał jak najdłużej. Życzę Wam miłości, rock polowych rodziców, uśmiechu, słodkości i dobrej muzyki. A jeśli znajdziecie dzisiaj kałużę… to wiecie co robić! Dzisiaj przypada nasz 400 koncert i WAM go dedykujemy. Jutro widzimy się w Polsacie

 
 

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku