Od dziecka goliła całe ciało. Przestała. Dlaczego?

Małgorzata
ponad rok temu
Od dziecka goliła całe ciało. Przestała. Dlaczego?
FB Udostępnij na Facebooku
W dzisiejszych czasach kobiety bardziej niż kiedykolwiek dbają o sobie i robią wszystko, aby jak najlepiej wyglądać. Każda z nich marzy o cudownej, gładkiej skórze pozbawionej włosków, bo takie też ciała najbardziej zwracają uwagę płci przeciwnej. Zgadzacie się z tym?
Podobne spojrzenie na kwestie wyglądu miała również Dana. Pochodząca z Ameryki kobieta od najmłodszych lat walczyła z owłosieniem całego ciała. 
Kobieta była zmuszona do golenia swojego ciała codziennie oraz do rozjaśniania rosnących na twarzy włosków. Nie pomagała jej depilacja laserowa i wszystko to sprawiało, że czuła się ona gorsza od innych i zawsze chodziła ubrana od stóp do głów. 


W końcu Amerykanka wybrała się do lekarza, który stwierdził, że cierpi ona na schorzenie zwane hirsutyzmem. Kobieta była załamana. Wtedy z pomocą przyszedł jej ukochany mąż. Mężczyzna zaproponował, aby Dana po prostu... przestała się golić. 


Na początku kobieta była pewna, że mężczyzna z niej żartuje. Dopiero po dłuższych zapewnieniach, że kocha ją taką, jaką jest kobieta przystała na jego propozycję. To właśnie wtedy Dana zrozumiała, że jest najszczęśliwsza, gdy nie musi się codziennie golić i gdy przestała przejmować się tym, co powiedzą inni. Najważniejsze jest dla niej zdanie ukochanego. 
Zgadzacie się z Daną, że najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele?źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku