Godlewska po raz kolejny śpiewa hymn Polski! Czy jest lepiej niż rok temu? [WIDEO]

Małgorzata
5 miesięcy temu
Godlewska po raz kolejny śpiewa hymn Polski! Czy jest lepiej niż rok temu? [WIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Małgorzata Godlewska po raz kolejny zdecydowała się zaśpiewać hymn Polski. W zeszłym roku zrobiła to razem z siostrą, Esmeraldą a teraz wystąpiła sama. Myślicie, ze tym razem jest lepiej niż w 2018 roku?
W zeszłym roku hymn naszego kraju w wykonaniu sióstr Godlewskich zszokował każdego, kto tylko go wysłuchał. Wiele razy zarzucano kobietom brak umiejętności wokalnych oraz brak poszanowania wobec wartości narodowych. 

Jednak Małgorzata i Esmeralda Godlewskie nic sobie nie robiły z opinii internautów i wkrótce nagrały teledysk do piosenki na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wystąpiły tam niemal rozebrane w kawałkach ubrań z barwami narodowymi naszego kraju. Dziennikarz TVN Turbo złożył nawet zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. 


Po głośnym występie droga sióstr Godlewskich rozeszła się. Esmeralda poświęciła się walkom bokserskim, a Małgorzata oddała się w pełni solowym występom. Teraz na swoich profilach w mediach społecznościowych napisała post i umieściła nagranie swojego występu. 


"Jestem Polką i jestem z tego dumna! Jesteście przygotowani do Święta Niepodległości Polski? Uczcijmy je razem bez sztucznych podziałów."

 

 
Co o tym myślicie?  Jest lepiej niż rok temu? 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku