Prezydent znów się ośmieszył. Chodzi o globalne ocieplenie.


9 miesięcy temu
Prezydent znów się ośmieszył. Chodzi o globalne ocieplenie.
FB Udostępnij na Facebooku
Prezydent Polski często publikuje swoje najnowsze przemyślania za pomocą Twittera. Dzięki temu w krótkiej chwili informuje wszystkich Polaków. Głównie możemy przeczytać tam informacje o tematach związanych z polityką oraz obecnej sytuacji w Polsce. To, co napisał wywołało śmiech wśród internautów.
Ten wpis na pewno nie postawił prezydenta w najlepszym świetle. Na jego profilu często możemy przeczytać różnego rodzaju informacje poruszające wiele poważnych kwestii. W ostatnim czasie poruszył temat, który jest często poruszany na przestrzeni kilku lat. Chodzi tu o globalne ocieplenie. Jego wypowiedź spowodowała, że wiele osób zaczęła zastanawiać się nad jego inteligencją. Takiej wypowiedzi z ust prezydenta już dawno nie było.
 
Wpis, który opublikował Andrzej Duda sprawił, że nie posiada on zbyt dużej wiedzy na ten temat. Każda jego wypowiedź na Twitterze zawsze wywołuje duże emocje, jednak ta zdecydowanie wygrała. Słowa te na pewno zostaną zapamiętane przez wielu i możliwe, że będą użyte w przyszłości  przez opozycję.


 

 

Jak sobie pomyślę że płacimy za "globalne ocieplenie" i popatrzę za okno to mnie trafia szlag – taką wypowiedź napisał prezydent odwołując się do trudnego problemu na całym świecie.

 
Taki wpis zdecydowanie pokazuje, że prezydent nie może pochwalić się dużą wiedzą w tym temacie. Zdecydowanie nie wie, w jaki sposób powstaje ten problem i co jest jego przyczyną.

 


 
 
Polacy od razu zaczęli komentować jego wpis. Dużo osób stwierdza, że bardzo się zbłaźnił i pokazał, że sprawa ekologii w ogóle go nie interesuje. Internauci pisali także, że wywody na temat nieznanych tematów są bardzo żenujące. Wiele osób sugeruje, że powrót do szkoły byłby dobrym rozwiązaniem. Jeszcze inni komentują, że to, co napisał jest tylko jednym, wielkim żartem.
 
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku