Znany facet z TVN-u okazał się gejem. Mamy dowód!


ponad rok temu
Znany facet z TVN-u okazał się gejem. Mamy dowód!
FB Udostępnij na Facebooku
To właśnie dzięki stacji TVN jego osoba zyskała dużą popularność. Wciąż wiele osób chciało dowiedzieć się prawdy. Po pewnym czasie fani znaleźli coś, co mówi samo za siebie!
Mowa o jednym z uczestników Big Brother! To właśnie ten program sprawił, że jego konta społecznościowe zyskały dużą popularność. Od początku istnienia w programie, zdecydowanie wolał towarzystwo kobiet i stronił od mężczyzn. W programie zaprzyjaźnił się także z Magdą i fani oczekiwali rozwinięcia sytuacji. Okazuje się jednak, że Magda pozostanie tylko przyjaciółką. Już wiecie o kim mowa ?
 


 
Łukasz Darłak to 26-letni, przystojny mężczyzna, którego można było zobaczyć w ekranie telewizorów prze kilka tygodni. Dzięki temu programowi można było sprawdzić, jaką osobą jest prywatnie. Co więcej, od początku programu dużo osób dało mu ‘nalepkę’ homoseksualisty. Teraz wychodzi na jaw, że jest to zupełna prawda. DOWÓD poniżej.
 

 
Co preferuje Łukasz ??
 
Fani Łukasza skrupulatnie przeszukiwali jego konta społecznościowe i znaleźli, że konto Instagramowe jest połączone z aplikacją dla gejów. Można tam znaleźć, co preferuje Łukasz oraz jego wagę, czy wzrost. Łukasz pisze, że ma 183 cm wzrostu, i waży nie całe 70 kg. Jest „uniwersalny” jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Można przeczytać także, że Łukasz jest zdrowy i nie choruje na HIV.

 

 
źródło: pikio.pl

fotografie: pikio.pl; google.pl
Udostępnij na Facebooku