Co się stało, że Filip Chajzer trafił do szpitala? Mówi, że jest jak "na haju"!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Co się stało, że Filip Chajzer trafił do szpitala? Mówi, że jest jak
FB Udostępnij na Facebooku
Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy TVN. Ten wesoły i pełen energii dziennikarz chętnie też pomaga innym. Ponadto Chajzer jest znany z tego, że nie owija w bawełnę i wprost mówi o ciężkich sprawach. Teraz dziennikarz przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po operacji kolana. To, co zaskoczyło wszystkich to zachowanie Filipa, który stwierdził, że czuje się, jak... "na haju"!
Jedna z najweselszych gwiazd TVN-u przebywa akurat w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po operacji kolana. Mowa oczywiście o Filipie Chajzerze. Dziennikarz chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoimi spostrzeżeniami i podobnie było w tym przypadku. Syn Zbigniewa Chajzera chętnie opowiedział na Instagramie o tym, jak czuje się podczas pobytu w szpitalu!


Na swoim profilu w mediach społecznościowych napisał:

"[…]jak cudowny jest odlot po znieczuleniu ✨�✨ Gdybym tylko umiał – namalowałbym to, co mam przed oczami (srogo pojechane wizje🔮😂), a że nie umiem to mogę tylko wyrazić zrozumienie dla Witkacego, który tak nonszalancko eksperymentował z ówczesnymi farmaceutykami. Początek ciekawostki – nazwy, oraz dawki leków czy używek zażytych w trakcie pracy umieszczał na swoich dziełach 🖼 (wiem, ta emotka do mistrza ma się jak jak siostry Godlewskie do Opery Narodowej, ale innej nie było). Przykład: Co. to kokaina, NP2 było oznaczeniem, ile dni Witkacy nie palił, FZZ to fajka z zaciąganiem się, natomiast FBZ – bez zaciągania. Koniec ciekawostki 🔚😋"


Oczywiście obserwatorzy Chajzera od razu zareagowali w komentarzach i swoimi słowami wspierali ulubionego dziennikarza podczas jego pobytu w placówce medycznej. A sam Filip traktuje czas rekonwalescencji, jak pobyt na... wakacjach!
 
"Trafem do raju ✨🏥✨ Cisza 🔇 spokój 🌅 telewizor 📺 książka 📖 spotiyfaj 🎧 i co najpiękniejsze – nikt nie zawraca głowy, no chyba, że przemiła pielęgniarka czule poprawi poduszkę pod łepetynką"


Wśród komentujących znalazły się też osoby, którym zachowanie dziennikarza wcale się nie spodobało i które stwierdziły, że takie wypowiedzi nie przystoją osobie publicznej. 


Prezenter już odlicza dni, gdy będzie mógł wrócić do uprawiania sportu. Lubicie Filipa?


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , jastrzabpost.pl
Udostępnij na Facebooku