Musiał poparł Paradę Równości.. Spotkał się z ogromną krytyką..


ponad rok temu
Musiał poparł Paradę Równości.. Spotkał się z ogromną krytyką..
FB Udostępnij na Facebooku
Młody aktor spełnia się w polskim show-biznesie. Jego popularność jest teraz ogromna, a jego fanki na bieżąco śledzą informacje o nim. W ostatnim czasie wypowiedział się na bardzo kontrowersyjny temat. Chodziło o marsz równości.
To przede wszystkim dzięki jednemu z seriali młody aktor zdobył tak wielką popularność. „rodzinka.pl”, w której gra jedną z głównych ról zdobyła wiele fanów od samego początku, czyli od 2011 roku. Później Musiał dostawał kolejne propozycje i tak pojawił się na wysokim szczeblu w show biznesie. Aktor chętnie dzieli się swoją prywatność. Jest bardzo wierzącym człowiekiem, a pomimo to wypowiedział się na bardzo kontrowersyjny temat. Co takiego powiedział, że w Internecie powstała burza?

Marsz Równości odbył się w Warszawie. Nie tworzyli go tylko zwyczajni ludzi, ale do akcji przyłączyło także wielu celebrytów. Oni także chcieli pokazać, że każdy jest równy i posiada równe prawa. Wśród nich znalazł się także Maciej Musiał. Na jednym ze swoich oficjalnych profili umieścił ciekawe zdjęcie. Można go tam zobaczyć w koszulce, która zawiera motyw tęczy. Widzimy także na niej napis „love”. Pokusił się także na opis tego zdjęcia.


 
 

Love is love – tak krótko podsumował swoje zdjęcie.

 
Jego fani byli bardzo dumni z jego postawy. W komentarzach dostał wiele pochwał za wielką odwagę, a także, że przyznaje się do wiary. Niestety, drugie oblicze tej strony wywołało wielką falę krytyki..
 
Wśród pozytywnych i wesołych komentarzy mogliśmy spotkać te, które były bardzo przytłaczające. Zobaczcie niektóre z nich:

Mam tylko takie pytanie? Jak godzisz taką postawę ze swoją wiarą? Bardzo mnie to interesuje, bo ja nie potrafię tego zrobić.

Kim jestem żeby kogokolwiek sądzić? Moja wiara uczy mnie przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka.

Jako katolicy mamy kochać i szanować wszystkich ludzi, ale nie możemy popierać i propagować grzechu, jakim jest np. homoseksualizm


Zobaczcie jego zdjęcie! 

 


 

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku