Fala hejtu na żonę Szymona Hołowni. Polityk zapowiedział pozwy.

Joanna
1 miesięcy temu
Fala hejtu na żonę Szymona Hołowni. Polityk zapowiedział pozwy.
FB Udostępnij na Facebooku
Szymon Hołownia nie miał zamiaru przejść obojętnie wobec fali nienawiści, jaka spłynęła na jego żonę - Urszulę Brzezińską-Hołownię. Kandydat na prezydenta postanowił odpowiedzieć wszystkim hejterom.
Pod adresem żony Hołowni spłynęło wiele przykrych słów. Kobieta mogła się dowiedzieć m.in. że ''jest głupsza niż noga od stołu''. Komentarzy tego typu było jednak dużo więcej, a kandydat na prezydenta RP, Szymon Hołownia postanowił na nie odpowiedzieć.
 

Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym: uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju.


- powiedział Hołownia w trakcie internetowego spotkania.

Publicysta zapowiedział, że pójdzie do sądu.

Mężczyzna nie ma zamiaru tak odpuszczać i już zapowiedział, że sprawy zostaną skierowane do sądu
 

Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z gównem mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka

O co dokładnie poszło?

Internautom nie spodobał się wywiad Urszuli Brzezińskiej-Hołowni w rozmowie z krakowską ''Gazetą Wyborczą''. Kobieta poruszyła w nim m.in. wątek swojego swojego życia codziennego i światopoglądu. Najprawdopodobniej jej zdanie na temat ślubów jednopłciowych najbardziej zirytował internautów.
 

Popieram związki partnerskie, jednak dla mnie małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Może to kwestia wychowania. Nie znam osób tej samej płci, które planowałyby małżeństwo.

- powiedziała kobieta.

Źródło: o2.pl | Fotografie: plejada.pl

Zobacz także:

1. Opublikował nagranie prosząc o pomoc. Niedługo później już nie żył..[VIDEO]
2. 4-latka została zjedzona przez szczury! Prokuratura oskarżyła jej ojca.
3. Potworna śmierć emerytów we własnym domu. Zabiła ich znieczulica ludzka.
Udostępnij na Facebooku