Dziewczynka zabiła swoją matkę! Miała tylko 2 lata!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Dziewczynka zabiła swoją matkę! Miała tylko 2 lata!
FB Udostępnij na Facebooku
Julia Sharko była matką 2-letniej dziewczynki. Kobieta zginęła w swoje 21 urodziny, gdy próbowała wyciągnąć córeczkę przez uchylone okno. Szyja młodej matki zaklinowała się w oknie jej samochodu.
Każdy zastanawia się, jak doszło do tej tragedii. Kobieta próbowała wyciągnąć swoją 2-letnią córeczkę przez uchyloną szybę swojego BMW. Gdy głowa kobiety była już w środku to nieświadoma tego, co robi dziewczynka nacisnęła na przycisk zasuwający szybę. W ten sposób szyja kobiety została zmiażdżona! 


21-latka została odnaleziona przez Artura, swojego męża. Była już nieprzytomna. Mężczyzna wybił szybę i starał się ratować ukochaną, ale jej stan był poważny. Była bezwładna i nie dawała żadnych oznak życia. Młoda matka od razu została przewieziona do szpitala, jednak mimo starań lekarzy jej życia nie udało się uratować. 


Julia nie odzyskała więcej przytomności i wkrótce zmarła. Niedługo przed śmiercią razem z najbliższymi cieszyła się ze swoich 21. urodzin. Była szczęśliwa, że ma przy sobie osoby, które kocha. A chwilę później życie z niej zakpiło i w tragicznym wypadku ją zabiło. 21-latka zginęła na oczach maleńkiej córeczki, która nigdy więcej nie będzie mogła przytulić się do swojej mamy. 


Julia i Artur byli rodzicami dwójki dzieci - Margaritę i Ariannę. Byli szczęśliwą rodziną i nie wyobrażali sobie życia bez siebie. Teraz dziewczynki będą musiały wychowywać się bez matki. A wszystko z powodu głupiego, tragicznego wypadku. Nikt nawet nie chce myśleć o tym, co stanie się gdy 2-letnia teraz córeczka dowie się w jaki sposób odeszła z tego świata jej mama i że ona, nieświadomie się do tego przyczyniła... źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
 
Udostępnij na Facebooku